Jest nowa oferta Orange z rabatami i prezentami

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Zimowe nowości w ofercie Orange

Orange przygotował specjalną ofertę na zimę.

W ramach niej dostajemy tablet za złotówkę, światłowód za dodatkowe 35 złotych miesięcznie i wyższą prędkość internetu w cenie niższej. Zyskają też klienci, którzy zdecydują się połączyć swoje usługi w pakiet Love. Przenoszący numer komórkowy do Orange otrzymają 5 miesięcy abonamentu za 0 złotych, Netflix przez 3 miesiące w prezencie i dodatkowe GB. Natomiast na przedsiębiorców czekają smartfony w obniżonych cenach. Nowością dla wszystkich jest usługa Bezpieczny Roaming.

Światłowód za dodatkowe 35 zł miesięcznie i tablet w prezencie

Klienci, którzy mają abonament komórkowy w Orange, mogą do niego dobrać internet domowy, dopłacając 35 złotych miesięcznie do dotychczasowych wydatków na komórkę (ok 55 zł/mies.). W ten sposób stworzą pakiet Love Mini: światłowód do 600 Mb/s i abonament komórkowy (z 5G, darmową CyberOchroną oraz 100 GB danych). Podpisując umowę na 24 miesiące otrzymają zniżkę 20 zł/mies. na cały okres umowy oraz tablet TCL TAB 10 Gen 2 za złotówkę w prezencie.

Rabat wraz z tabletem dostępny jest też dla nowych klientów pakietu ze światłowodem do 600 Mb/s i abonamentem komórkowym. W ten sposób podpisując umowę na pakiet, można mieć światłowód o wyższej prędkości – do 600 Mb/s – w cenie niższej prędkości do 300 Mb/s.

5 miesięcy za darmo

Klienci przenoszący numer do Orange zyskają 5 miesięcy bez abonamentu. Wybierając Plan L z 5G otrzymują także Netflix przez 3 miesiące w prezencie. Jeśli po tym czasie zdecydują się nadal korzystać z usługi Netflix, jako bonus za kontynuację, Orange zwiększy im pulę gigabajtów – z 300 do 600 GB.

Plany komórkowe zawierają także bezpłatną CyberOchronę, zapewniającą dodatkowe zabezpieczenie telefonów.

Orange rozpoczął też uruchamianie usług 5G na nowych częstotliwościach, które umożliwiają korzystanie z internetu mobilnego o prędkości ponad 1 Gb/s.

Do usług Orange można dokupić nowy smartfon, np. premierowy Samsung Galaxy S24 5G (dostępny w różnych wersjach, np. w zestawie ze słuchawkami, w sprzedaży regularnej od 24.01), czy motorolę moto g34 5G. Ceny wszystkich smartfonów są w dokumentach załączonych poniżej.

Zimowe nowości w ofercie Orange

Wraz z prowadzeniem nowej promocji abonamentowej operator o 5 zł podniósł wysokość opłaty miesięcznej wszystkich trzech taryf.

Co dostajemy w ofercie abonamentowej?

Plan

Plan S

Plan M

Plan L

Abonament z rabatami

60,00 zł/mies. 

Od 25. mies. 70,00 zł/mies.

70,00 zł/mies.

Od 25. mies. 80,00 zł/mies.

90,00 zł/mies. 

Od 25. mies. 100,00 zł/mies.

Promocja dla przenoszących numer 1 mies. za 0 zł 3 mies. za 0 zł  5 mies. za 0 zł 
Promocja dla nowych abonentów 1 mies. za 0 zł 

1 mies. za 0 zł 

1 mies. za 0 zł 
Promocja dla przedłużających umowę 1 mies. za 0 zł 1 mies. za 0 zł  1 mies. za 0 zł 
Promocja dla przenoszących numer z oferty nju i Orange na kartę 1 mies. za 0 zł 1 mies. za 0 zł  1 mies. za 0 zł 

Internet w telefonie

50 GB

150 GB z pełna prędkością

po wykorzystaniu pakietu internet bez limitu GB z prędkością do 1 Mb/s

300 GB z pełną prędkością

po wykorzystaniu pakietu internet bez limitu GB z prędkością do 1 Mb/s

Rozmowy, SMS-y/MMS-y w kraju i w roamingu w UE Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Możliwość korzystania z sieci 5G Tak Tak Tak
CyberOchrona Bezpłatnie Bezpłatnie Bezpłatnie
Telewizja mobilna w
Orange TV Go
Pakiet Podstawowy Pakiet Podstawowy Pakiet Podstawowy
Netflix Plan Podstawowy
1 mies. w prezencie
Plan Podstawowy
2 mies. w prezencie
Plan Podstawowy
3 mies. w prezencie
Umowa 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące

Ceny uwzględniają rabat dla użytkowników Mój Orange za e-fakturę, odbierany co miesiąc w Mój Orange (-5 zł/mies.). W cenach zawarte są też rabaty: za zgody marketingowe (-5 zł/mies.), a także, przez pierwsze 24 mies., za zawarcie umowy na czas określony (-10 zł/mies.).

Inne opłaty i upusty:

  • opłata aktywacyjna wynosi 60 zł,
  • druga i kolejna karta SIM z rabatem 20 zł/mies.
  • możliwość zakupu urządzeń na raty. 

Okazje dla firm

Łącząc w pakiet dwa numery, w ramach Planów Firmowych oraz światłowodu z usługami zapewniającymi bezpieczeństwo, użytkownicy mogą zyskać do 1440 zł + VAT w skali całej umowy.

Światłowód dla firm dostajemy razem z pakietem usług w cenie abonamentu, m.in. CyberTarcza oraz Wsparcie IT. Zapewni to ochronę przed cyberatakami, utratą danych, a także pomoc techniczną.

Klienci biznesowi mogą liczyć na atrakcyjne ceny smartfonów w tym premierowego Samsunga Galaxy S24. Dzięki nowej cyklicznej akcji Cenowe smartokazje dla firm dostają oni urządzenia (bez opłat na start):

  • Xiaomi Redmi 13C 4/128 GB – 10 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym S;
  • Motorola moto g54 Power Edition 5G 12/256 GB – 25 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M;
  • Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB – 36 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M;
  • Samsung Galaxy S24 5G 8/128 GB – 78 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL;
  • Router ZTE MC888 5G – 26 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Internetem Biurowym 5G Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128 GB+ Samsung Galaxy Buds FE w prezencie – 65 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym L – opłata na start 1 zł + VAT
  • Laptop Huawei MateBook D16 – 74 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Internetem Biurowym 5G Premium

Pierwsza odsłona tej promocji potrwa do 14 lutego.

Bezpieczny roaming

Dla klientów indywidualnych i biznesowych, podróżujących do krajów spoza UE oraz korzystających z abonamentu, Orange przygotował usługę Bezpieczny Roaming. To lepsze rozliczanie za transmisję danych w wybranych, dalszych destynacjach (46 państw poza UE).

Bezpieczny Roaming – 1 GB za 15 złotych to pakiet, który włącza się automatycznie, gdy użytkownik rozpocznie transmisję danych w roamingu. Bez takiej usługi, w odległych czy egzotycznych krajach, 1 MB kosztuje nawet 44 złote. Usługa odnawia się codziennie, o ile klient korzysta z internetu. Jeśli nie włącza się transmisji danych – pakiet nie aktywuje się, opłata nie jest pobierana. Natomiast po wykorzystaniu 1 GB, transmisja danych zostanie zablokowana do okresu ważności pakietu (24h). Po zużyciu środków przed upływem doby, jeśli użytkownik potrzebuję nadal korzystać z internetu, może aktywować następny pakiet.

Dla podpisujących umowy od 21 stycznia usługa jest już częścią planu komórkowego, a dla tych wcześniej zawartych wymagana jest aktywacja – bezpłatny SMS o treści BR na numer 80060.

W przypadku oferty na kartę konieczny jest SMS o treści BR na 80214.

Dostępny jest też większy pakiet – 10 GB na 15 dni za 79 złotych. Jest on jednorazowy, do aktywacji dla wszystkich klientów abonamentowych. Pakiet zawiera obniżoną stawkę za minutę połączenia, SMS-y i MMS-y do 0,50 zł.

W ofercie na  kartę jest podobny pakiet – 10 GB na 15 dni za 79 złotych, bez tańszych stawek za rozmowy i wiadomości.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: