Jest nowy Gold Distribution Partner Huawei

Newsy
Opinie: 0
Jest nowy Gold Distribution Partner Huawei

We wrześniu Senetic ze Śląska otrzymał status Gold Distribution Partner Huawei.

Poziom partnerstwa Gold Distribution Partner Huawei jest jednym z najwyższych jaki mogą uzyskać firmy współpracujące z chińskim producentem.

Partner, aby otrzymać ten prestiżowy status musi osiągnąć odpowiedni poziom przychodów ze sprzedaży, a także zapewnić wysoki poziom wsparcia przedsprzedażowego, technicznego i marketingowego.

Senetic zatrudnia 40 certyfikowanych sprzedawców sprzętu Huawei w różnych częściach świata. Jesteśmy gotowi nie tylko dostarczać produkty najwyższej jakości, ale również zapewnić profesjonalne wsparcie naszym resellerom - mówi Łukasz Bojar, Vice President Sales & Marketing Sales w Senetic.

Senetic posiada w swoim portfolio sprzęt sieciowy Huawei - przełączniki Cloud Engine, punkty dostępowe Air Engine, a także kontrolery dostępu. Wymienione produkty zapewniają stabilne i bezpieczne połączenia sieciowe zarówno w MŚP jak i dużych przedsiębiorstwach.

Poziom partnerstwa Gold Distribution Partner Huawei otwiera nowe możliwości nie tylko przed firmą Senetic, ale również współpracującymi z nią resellerami, którzy zyskują dostęp do profesjonalnego sprzętu w atrakcyjnych cenach.

Senetic był uczestnikiem wrześniowej konferencji Huawei Connect 2023 w Szanghaju. Firma przedstawiła w swojej prezentacji plany związane z dystrybucją produktów Huawei w Polsce i na rynkach europejskich.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: