Jest nowy szef biura prasowego PLAY

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Krzysztof Olszewski przeszedł do Play

Krzysztof Olszewski objął stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PLAY.

W Play Olszewski zajmie się reprezentowaniem firmy i doradztwem w zakresie strategii komunikacji, relacji z mediami oraz sytuacji kryzysowych i kwestii reputacyjnych. Ponadto, pokieruje zespołem biura prasowego operatora, który tworzą: Ewa Sankowska-Sieniek, Katarzyna Bonk, Krzysztof Sylwerski oraz Katarzyna Tajak-Pietrowska.

Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej będzie raportować do Małgorzaty Zakrzewskiej, czyli dyrektorki Pionu Spraw Korporacyjnych i członkini Executive Committee (Komitetu Zarządzającego).

Pion Spraw Korporacyjnych obejmuje obszary: komunikacji korporacyjnej i public relations, relacji z mediami, public affairs, ESG oraz strategiczne partnerstwo Play z akademią kodowania 42 Warsaw.

Krzysztof Olszewski z branżą PR jest związany od 20 lat. Ostatnio, od 2009 roku, pracował w mBanku jako rzecznik prasowy i szef zespołu komunikacji korporacyjnej.

Jest absolwentem Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z marketingu internetowego w SGH.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: