Jest Ultra 2 z nowym ekranem i nowym procesorem za 4499 zł

Newsy
Opinie: 0
Jest Ultra 2 z nowym ekranem i nowym procesorem za 4499 zł

Apple zaprezentował Apple Watch Ultra 2.

Apple Watch Ultra 2 jest wyposażony w nowy procesor S9, obsługuje nowy gest dwukrotnego stuknięcia i ma najjaśniejszy z dotychczasowych wyświetlaczy Apple.

Klienci mogą zamówić Apple Watch Ultra 2 już dziś, a w sklepach urządzenie pojawi się w 22 września. Cena Apple Watch Ultra 2 to 4499 zł.

watchOS 10 będzie dostępny dla Apple Watch Series 4 i nowszych modeli w poniedziałek, 18 września, i wymaga iPhone’a Xs lub nowszego modelu z systemem iOS 17. Nie wszystkie funkcje są dostępne na wszystkich urządzeniach i we wszystkich regionach.

Wraz z zakupem Apple Watch Series 9, Apple Watch SE, Apple Watch Ultra 2 lub nowego Apple Watch Series 4 bądź nowszego modelu klienci otrzymują trzy miesiące subskrypcji Apple Fitness+.

Apple Watch Ultra 2 korzysta z watchOS 10, w którym dostępne są odświeżone aplikacje, nowy Stos inteligentny, nowe funkcje przydatne podczas jazdy na rowerze, ułatwienia na potrzeby pieszych wędrówek oraz nowa dedykowana tarcza zegarka – Modular Ultra.

Bateria Apple Watch Ultra 2 niezmiennie wystarcza na 36 godzin pracy przy typowym użytkowaniu lub do 72 godzin w trybie niskiego zużycia energii.

Dzięki nowemu gestowi dwukrotnego stuknięcia użytkownicy mogą kontrolować Apple Watch Ultra 2 przy pomocy jednej dłoni i to bez dotykania wyświetlacza. Stukając dwukrotnie palcem wskazującym w kciuk ręki, na której jest zegarek, użytkownik może szybko i wygodnie wykonać na Apple Watch Ultra 2 wiele z najczęstszych działań.

Dwukrotne stuknięcie kontroluje działanie głównego przycisku aplikacji, można więc w ten sposób zatrzymać minutnik, rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie muzyki albo włączyć drzemkę budzika. Gestem tym można odebrać lub zakończyć połączenie telefoniczne, zrobić zdjęcie pilotem aparatu na Apple Watch, a nawet przejść do nowego widoku Wysokość n.p.m. w aplikacji Kompas, by sprawdzić względną wysokość zapisanych punktów trasy.

Apple Watch Ultra 2 ma ekran z maksymalną jasnością 3000 nitów. To o 50 procent więcej niż w pierwszej generacji Apple Watch Ultra.

Zegarek Apple Watch Ultra 2 zaprojektowano z myślą o warunkach ekstremalnych i przetestowano w największym zakresie wysokości nad poziomem morza spośród wszystkich produktów Apple: od 500 metrów poniżej poziomu morza aż po 9000 metrów, by był w stanie towarzyszyć użytkownikom we wspinaczce nawet na najwyższe szczyty świata.

Po raz pierwszy w historii zegarków Apple Watch zapytania do Siri mogą być przetwarzanie na urządzeniu. W przypadku zapytań niewymagających łączności z internetem, jak rozpoczynanie treningu lub nastawianie minutnika, Siri nie potrzebuje sieci komórkowej ani Wi-Fi, dzięki czemu udziela odpowiedzi szybciej i są one bardziej trafne. Dzięki wydajnemu systemowi Neural Engine funkcja Dyktowanie jest do 25 procent dokładniejsza.

Układ SiP S9 wyposażony jest w czip z technologią Ultra Wideband drugiej generacji, by umożliwić Znajdowanie dokładne telefonów z rodziny iPhone 15, które także mają ten sam czip. Znajdowanie dokładne przekazuje informacje o odległości i kierunku oraz wizualne, dźwiękowe i dotykowe wskazówki umożliwiające odnalezienie zagubionego iPhone’a, nawet jeśli znajduje się on w innym pomieszczeniu lub użytkownik nie pamięta, gdzie go schował np. po nurkowaniu.

Apple Watch Ultra 2 jest dostępny z kopertą w rozmiarze 49 milimetrów i w połączeniu z opaską Trail lub Alpine jest neutralny węglowo.
Dostępne są nowe wersje kolorystyczne opaski Alpine (niebieski, indygo, moro), opaski Trail (pomarańczowy/beżowy, zielony/szary, niebieski/czarny) oraz paska Ocean (niebieski, pomarańczowy).
Wszystkie nowe opaski Trail i Alpine do zegarków Apple Watch są neutralne węglowo i zawierają 30 procent surowców pochodzących z recyklingu

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: