Jest wiele powodów, by przenieść numer do Plusa

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Jest wiele powodów, by przenieść numer do Plusa

Z danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej wynika, że w 2023 roku w sieciach mobilnych w Polsce przeniesionych zostało łącznie 1 464 262 numery. To o ponad 106 tys. więcej niż w 2022 r. Popularność usługi MNP wynika z tego, że jest ona wygodna i prosta - wystarczy zasadniczo zgłosić chęć przejścia z numerem do sieci nowego operatora i nie trzeba martwić się innymi formalnościami. 

Klienci decydują się na taki krok z różnych powodów. Często chcą np. mieć wszystkie rachunki za usługi telekomunikacyjne (mobilne, internetowe, telewizyjne) na jednej fakturze od jednego dostawcy. Innym częstym motywem takich decyzji jest chęć skorzystania z atrakcyjnej oferty czy promocji operatora, dzięki czemu mogą odczuć realne profity finansowe lub też zyskać możliwość skorzystania z ciekawej oferty (np. serwisów streamingowych). Najlepiej zaś, gdy wszystko to ze sobą się łączy. 

W tym kontekście warto przyjrzeć się najnowszej ofercie sieci Plus, która z wielu powodów może być bardzo atrakcyjna, niedawno bowiem Plus ogłosił ciekawą promocję dla klientów przenoszących numery z innych sieci. Operator proponuje w niej wybrane smartfony za pół ceny, a do wyboru są modele marek: Samsung, Motorola i Xiaomi.

I tak np. Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB klienci przenoszący numery do Plusa lub Plusha mogą kupić za złotówkę na start, a zakup rozłożyć na 12 rat po 68,62 zł/mies. Łącznie zapłacą więc tylko 824,50 zł podczas gdy najniższa cena tego modelu z 30 ostatnich dni, gdy Plus ogłaszał promocję wynosiła 1649 zł. Smartfon ten spełni oczekiwania większości użytkowników. Wyróżnia go elegancki wygląd i staranne wykonanie. Ma dobry jasny wyświetlacz i nie zawiedzie tych, którzy chcą publikować wykonywane zdjęcia nim zdjęcia w mediach społecznościowych.

Dużą oszczędność przyniesie też zakup smartfona motorola edge 40 neo 5G 12/256G. Klient przenosząc numer płaci bowiem za ten model 1 złoty na start, a potem reguluje 12 rat po 78,99 zł/mies. Łącznie rachunek wyniesie więc 949 zł, a dla porównania - gdyby nie korzystał z tej promocji, musiałby nabyć na takie urządzenie za 1699 zł. To elegancki smartfon ze średniej półki cenowej. Na pewno nie zawiedzie nikogo, kto będzie go wykorzystywać do tego wszystkiego, do czego takie urządzenie powinno służyć, tj. do prowadzenia rozmów, wysyłania i odbierania e-maili, słuchania muzyki, oglądania i robienia filmów i zdjęć.

Także Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB dostępny jest za 1 złoty na start, a potem klient reguluje 12 rat po 78,99 zł/mies. Daje to łącznie kwotę 949 złotych (najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 1899 złotych). Model ten wyróżnia m.in. aparat o rozdzielczości 200MP oraz pojemna baterię 5000mAh z funkcją ultraszybkiego ładowania. 

Warto tu dodać, że z oferty tej mogą skorzystać nie tylko klienci indywidualni, ale i przedsiębiorcy przenoszący numer do Plusa lub Plusha

To jednak nie jedyna korzyść, jaką osiąga klient przenoszący numer do Plusa, bo do wyboru ma korzystne plany abonamentowe (warunkiem skorzystania z oferty Smartfony za pół ceny jest podpisanie nowej umowy abonamentowej w ramach dowolnej promocji Plusa lub Plusha dla przenoszących numer). Cena abonamentu z 6 GB internetu na transfer danych z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i dostępem do 5G to tylko 39 zł miesięcznie. To opcja budżetowa, dla osób, które nie potrzebują internetu mobilnego do oglądania filmów czy grania w sieci, a jedynie do przeglądania portali informacyjnych, mediów społecznościowych czy korzystania z poczty. 

Osoby aktywnie korzystające z internetu mogą być jednak zainteresowane opcjami z większym pakietem danych. I tak w abonamencie za 59 zł będą mieli do dyspozycji 50 GB do wykorzystania miesięcznie, a za 69 zł - 120 GB. W obu planach zawarte są te nielimitowane rozmowy, SMS-sy, MMS-sy i dostęp do 5G.

Co jednak te oferty czyni jeszcze bardziej atrakcyjnymi to fakt, że klienci, którzy przeniosą swój numer do Plusa, mogą dobrać pakiet All in Streaming, obejmujący dostęp do Disney+, HBO Max i Polsat Box Go Plus, na 6 lub 3 miesiące w prezencie w zależności od wybranego abonamentu. W przypadku abonamentu za 39 zł pakietu All in Streaming klient otrzymuje na 3 miesiące w prezencie, a od 4. miesiąca opłata wyniesie 49,99 zł/mies. W droższych abonamentach pakiet All in Streaming oferowany jest przez operatora na 6 miesięcy w prezencie, a od 7. miesiąca opłata wyniesie 49,99 zł/mies.

I jest to bardzo atrakcyjna propozycja zważywszy, że chcąc wykupić oddzielnie dostęp do tych trzech serwisów streamingowych, trzeba by zapłacić znacznie więcej. A w ich ofercie każdy znajdzie coś ciekawego, bo Disney+ zapewnia dostęp od popularnych filmów Disneya, Marvela, Pixara i National Geographic. Z kolei HBO MAX to gratka dla fanów kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Natomiast Polsat Box Go Plus to nie tylko seriale, filmy, programy rozrywkowe czy bajki, ale także newsy oraz najlepszy sport na żywo. Wszystko to w ramach jednej opłaty, doliczanej do rachunku klienta.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Plus.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: