Kalicinscy.com - polski deweloper aplikacji dla Androida

Newsy
Żródło: Kalicinscy.com
Opinie: 0

fBabble – czat do Facebook’a na telefon Google Android w ciągu miesiąca zdobył ponad 11 tysięcy aktywnych użytkowników. W ostatnich dniach, na platformie Android Market zadebiutowały kolejne aplikacje stworzone przez polską firmę Kalicinscy.com  – Shares i PanoPhoto.

fBabble to przeniesienie Facebook’owego czata do telefonu G1. Pozwala prowadzić rozmowy ze znajomymi, zmiany statusu, a także na łatwe wgrywanie zdjęć z pamięci telefonu, lub bezpośrednio z wbudowanego weń aparatu. Aplikacja obsługuje pracę w tle i notyfikacje. Recenzję aplikacji, wykonaną przez Mike’a Bentona z Allshadow.com, można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=y8EsfLLOOSk&fmt=18

PanoPhoto to aplikacja uzupełniająca brakującą funkcjonalność aparatu fotograficznego w telefonie G1 o możliwość wykonywania zdjęć panoramicznych.

Shares to wygodny menedżer plików, ułatwiający organizację katalogów w telefonie, oraz wymianę danych z komputerami wyposażonymi w systemy Windows i Linux.

Kalicinscy.com to agencja interaktywna pracująca dla takich firm jak: Cetelem Bank, Siemens, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris (Under Twenty), Danfoss, Sobieski Dystrybucja (DANZKA Vodka), Knauf Insulation, Express S.A. Firma posiada także wydzielony dział Mobile, specjalizujący się w realizacjach deweloperskich na nowoczesne telefony typu smartphone, w tym najnowszy system operacyjny Google Android.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: