Kamera VGA Flip Ultra dla przedłużająych umowę na neostradę przez internet

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 0

Klienci neostrady tp, którzy przedłużą umowę przez internet otrzymają cyfrową mini kamerę Flip Ultra. Oferta dotyczy neostrady o prędkości 2 Mb/s przy umowie na 36 miesięcy oraz opcji od 6 do 20 Mb/s na 24 lub 36 miesięcy.

Obok kamerki Flip, klienci przedłużający umowę neostrady przez internet mają do wyboru również inne gadżety, m.in. aparat cyfrowy Fujifilm, nawigację GPS Lark oraz odtwarzacz mp4. Ponadto, wszyscy klienci przedłużający umowę na czas określony, otrzymują bezpłatny pakiet antywirusowy firmy McAfee.

Kamerka Flip mieści się w kieszeni, jest wyposażona w oprogramowanie FlipShareTM, dzięki któremu po podłączeniu do komputera jednym kliknięciem można opublikować wideo w serwisie społecznościowym lub wysłać znajomym, np. w formie video-maila. Równie proste jest tworzenie własnych filmów i ich obróbka.

Flip Ultra ma 4GB wewnętrznej pamięci, która pozwala na zapisanie 2 godzin nagrania. W ciągu 3 sekund po włączeniu kamera jest gotowa do nagrywania. Jest wyposażona w 2-calowy wyświetlacz, który umożliwia również odtwarzanie i usuwanie nagranego materiału. Materiał filmowy jest zapisywany w standardzie VGA (rozdzielczość 640x480), 30 klatek na sekundę, w formacie MP4. Urządzenie ma własne łącze USB a załączony kabel kompozytowy pozwala także na bezpośrednie podłączenie kamery do telewizora.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: