Kampania promocyjna Nokii 7650

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 38

Nokia rozpocznie kampanię promocyjną towarzyszącą premierze kinowej filmu "Raport Mniejszości", w której na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w regionie Azji i Pacyfiku występuje telefon Nokia 7650, a w obu Amerykach Nokia 9290 Communicator. Reżyserem Minority Report, nakręconego przez wytwórnie Twentieth Century Fox i Dreamworks, jest Steven Spielberg, a rolę główną gra w nim Tom Cruise.

Ten futurystyczny thriller oparty jest na opowiadaniu Philipa K. Dicka, a akcja toczy się w systemie prawnym przyszłości, w którym morderców aresztuje się i skazuje zanim jeszcze popełnią oni zbrodnię. Tom Cruise wcielił się w postać porucznika Johna Andertona, szefa tej jednostki "wyprzedzania zbrodni", oskarżonego o morderstwo, którego jeszcze nie popełnił. Filmowe wydarzenia toczą się w roku 2054 w Waszyngtonie. "Raport Mniejszości" wejdzie na ekrany w USA 21 czerwca 2002 r. 

Frank Nuovo, szef Nokia Design (dział wzornictwa Nokia), wymyślił na potrzeby "Raportu Mniejszości" koncepcje futurystycznych urządzeń komunikacyjnych. "Chociaż nasza codzienna praca polega na tworzeniu przyszłościowego sprzętu komunikacyjnego, to dzięki temu filmowi mieliśmy fascynującą możliwość jeszcze dalszego spojrzenia w przyszłość i wyobrażenia sobie, jak ludzie będą komunikować się ze sobą w roku 2054. Ale nawet dzisiaj użytkownicy telefonów Nokia mogą 'połączyć się z przyszłością' korzystając z naszych technologicznie zaawansowanych, łatwych w obsłudze terminali komórkowych", powiedział Frank Nuovo, główny projektant Nokia Design.

Usługi cyfrowe wykorzystujące motywy zaczerpnięte z Minority Report będą dostępne w Club Nokia, stanowiącym internetową społeczność, a zarazem program lojalnościowy (www.club.nokia.com.pl), na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Azji i Pacyfiku. Materiały udostępniane w ramach tych usług będą obejmować standardowe i polifoniczne melodie dzwonków, oraz nieruchomą i animowaną grafikę (logo telefonu, wiadomości obrazkowe, animowane wygaszacze ekranów).

Opinie:

Opinie archiwalne (38):

Komentuj

Komentarze / 38

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: