Kampania Wakacyjna SIMPLUS

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 27

3 czerwca 2002 r. rozpoczęła się "Kampania Wakacyjna SIMPLUS", dzięki której użytkownicy mogą w pełni korzystać z możliwości roamingu międzynarodowego, tzn. odbierać i inicjować połączenia głosowe oraz wysyłać krótkie wiadomości tekstowe SMS. W trakcie trwania kampanii zostaną obniżone ceny zestawów SIMPLUS.

"Roaming w SIMPLUSIE" jest pierwszym i jedynym w Polsce komercyjnie wprowadzonym roamingiem, dostępnym dla użytkowników korzystających z usług pre-paid. Pełny roaming dostępny jest dla użytkowników SIMPLUS w sieciach ponad 200 operatorów zagranicznych, w ponad 100 krajach.

Usługa ta może zostać aktywowana przez tych użytkowników usługi przedpłaconej, którzy posiadają ważny kredyt oraz dostępny limit na aktywację roamingu. "Roaming w SIMPLUSIE" można aktywować przed wyjazdem za granicę tylko w sieci Plus GSM za pomocą krótkiego kodu: *101*11#, a deaktywować po powrocie do Polski za pomocą kodu *101*00#. Aktywacja usługi kosztuje 4,10 PLN netto, natomiast deaktywacja jest bezpłatna.

Połączenia użytkowników korzystających z roamingu inicjowane są za pomocą usługi "Krótkim Kodem": *111*nr_telefonu# (numer telefonu poprzedzony prefiksem międzynarodowym). Po weryfikacji numeru telefonu i dostępnego limitu na koncie SIMPLUS system zestawia połączenie, oddzwania do użytkownika inicjującego połączenie informując o maksymalnym możliwym czasie rozmowy, po czym następuje połączenie między użytkownikiem, a wskazanym numerem.

Wysyłanie wiadomości tekstowych SMS następuje w podobny sposób jak w kraju, czyli po wybraniu numeru poprzedzonego prefiksem kraju. Opłaty za wysłanie wiadomości tekstowej SMS zależne są od rodzaju wybranej taryfy i wahają się na poziomie 1,56 - 1,72 PLN netto. Za odbieranie krótkich wiadomości tekstowych SMS za granicą nie są pobierane żadne opłaty. Użytkownik ma możliwość wysyłania wiadomości SMS Premium.

Dodatkowo do 30 czerwca 2002 r. cena za wysyłanie SMS w roamingu w taryfie MONO zostaje obniżona do 1,44 PLN netto.

Opłaty za połączenia odbierane i wykonywane oraz wysyłanie wiadomości SMS pobierane są zgodnie z tabelą opłat roamingowych SIMPLUS, która dostępna jest na stronie www.simplus.pl Za każde 30 sekund połączenia naliczana jest połowa stawki minutowej.

Podczas roamingu użytkownik SIMPLUS może bezpłatnie dokonać zasilenia konta za granicą, korzystając z krótkiego kodu (*123*telekod#), jeżeli przed wyjazdem zaopatrzy się w telekarty. Użytkownik może także zasilić swoje konto nie posiadając telekarty dzięki usłudze "Zasilenie przez SMS". W tym wypadku, aby zasilić swoje konto wystarczy jedynie wysłać SMS po wcześniejszej aktywacji tej usługi w bankomacie Euronet na terenie kraju.

Dodatkowo w czasie trwania "Kampanii Wakacyjnej SIMPLUS" przygotowano nowe ceny wybranych zestawów SIMPLUS:

  • Zestaw SIMPLUS z telefonem Siemens A36 w promocyjnej cenie 259 PLN netto

  • Zestaw SIMPLUS z telefonem Siemens C35i w promocyjnej cenie 329 PLN netto

  • Mini Zestaw SIMPLUS Mega w promocyjnej cenie 49 PLN netto

Opinie:

Opinie archiwalne (27):

Komentuj

Komentarze / 27

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: