Kara dla zarządu TP

Newsy
Żródło: Gazeta.pl
Opinie: 8
Opinie: 8

Najprawdopodobniej dziś UKE nałoży na zarząd Telekomunikacji Polskiej kary za utrudnianie przechodzenia użytkowników neostrady do konkurencji. Kara zostanie nałożona na prezesa Macieja Wituckiego i członków zarządu TP. W przypadku Wituckiego wyniesie ona 100 proc. miesięcznych zarobków za utrudnianie przechodzenia byłych klientów do Netii i 50 proc. pensji za utrudnienia w stosunku do GTS Energis. Kara dla prezesa nie przekroczy raczej 250 tys. zł. Mniej zapłacą członkowie zarządu, ponieważ w ich wypadku kara sięgnie 60 proc. miesięcznych zarobków.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2007-05-23 10:00
  a potem znów Pani Streżyńska przegra w sądzie, i bedzie sie dziwiła dlaczego. może jeszcze na szybko sprawdzą teczki sędziów w IPN, jak to PIS ma w zwyczaju. Czy ta kobieta zrozumie kiedys ze jej urząd jest powołany do innych zadań niż łatanie dziury budżetowej IVRP, czy odgrywania się za niespełnione ambicje z przeszłosci.??
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2007-05-23 11:27
  moze i tak będzie ale sprobowac mozna ;-) tzn. z FRANCE TELEKOM -zawsze. powodzenia Pani Aniu
  0
 • Users Avatars Mini
  adr pisze: 2007-05-23 11:40
  co to dla nich za kara miesieczna pensja jak by byla roczna czy dwu-letnia to moze by sie przestraszyli; trzymam kciuki za pania pani Aniu:)
  0
 • Users Avatars Mini
  babel pisze: 2007-05-23 12:32
  trzymam kciuki za UKE! Mam nadzieję że tym razem kara ta dojdzie do skutku...
  0
 • Users Avatars Mini
  gwidon pisze: 2007-05-23 13:52
  kara fajnie że jest dla zarzadu tp, ale raczej nie zmieni to ich podejścia do klientów i konkurencji; niezależni operatorzy na czele z Netia muszą byc caly czas przygotowani na krętactwa tepsy; trzymam kciuki za pania Anie oraz za niezależnych dostawcow netu, dzieki ktorym ceny spadaja :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kokolino pisze: 2007-05-23 13:53
  @babel: Czy jakiekolwiek kary obecnie nałożone na tpsa dały jakikolwiek rezultat ? NIE tepsa ma specjalny budżet na opłacanie kar, czy pani Streżyńska wreszcie przyjmie do tej swojej pustej głowy że takie działania w żaden sposób nie wpływa na konkurencyjnośc usług ? Już był jeden system gdzie wszystkie decyzje były podejmowane odgornie i gdzie były plany 5-letnie i system ten upadł bo się nie sprawdził, ale jak widac Pani Prezes dalej myśli że kary to najlepsze rozwiązanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  w pisze: 2007-05-23 18:24
  kokolino, pracujesz w tepsie? stosujesz zle analogie, masz problem z logicznym mysleniem. tutaj w sua gdyby nie regulator to tez nie byloby przenosnosci numerow. a jak wiesz (mam nadzieje) z historii komuny tu nie bylo w ogole.
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzales pisze: 2007-05-23 22:47
  hehe, nie no moze w koncu tepsowy budzet na kary sie w skonczy, z tego co wiem to nie jest to worek bez dna ;). cjhcialbym , zeby konkurencja tepsy miala latwiejsze zycie, oj chcialbym
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: