Katy Perry w reklamie Ery - wideo

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 4

Wystartowała nowa kampania medialna sieci Era, której twarzą jest Katy Perry. Międzynarodowa gwiazda muzyki pop zaprasza swoich polskich fanów do udziału w nagraniu jej teledysku do utworu „Firework” z płyty „Teenage Dream”.

40-tu najbardziej zagorzałych fanów artystki z Polski weźmie udział w tym międzynarodowym przedsięwzięciu i jeszcze tej jesieni stanie na planie teledysku wraz z Katy Perry. Artystka poszukuje do współpracy przy swoim nowym video clipie nietuzinkowych i kreatywnych osób z pasją, obdarzonych niecodziennym talentem i umiejętnościami, którzy zechcą odkryć swoje uzdolnienia przed całym światem. Aby spełnić swoje marzenia i wystąpić wraz z artystką w jej teledysku należy przesłać film video prezentujący siebie i swój talent w ciekawy sposób.

Wszelkie informacje dotyczące wspólnego projektu muzycznego sieci Era i Katy Perry dostępne są na nowym, uruchomionym, portalu muzycznym Ery www.eramusicgarden.pl. Również tam wszyscy, którzy chcą wystąpić wraz Katy, mogą dokonać rejestracji oraz przesłać swoje nagranie.

Kampania będzie emitowana w telewizjach ogólnopolskich, tematycznych oraz w Internecie. Została ona przygotowana przez Departament Komunikacji Rynkowej PTC we współpracy z agencją Saatchi & Saatchi i domem mediowym Starcom.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2010-08-16 13:44
  Zagraniczna gwiazda budzi respekt. Widzę poważne zmiany w reklamach Ery, a szczególne było to widać w przypadku reklam pakietu internetowego Tak-taka za 9 zł. Zmiany zaliczam na plus.
  0
 • Users Avatars Mini
  helios pisze: 2010-08-16 14:10
  Jak era bierze się za działania sponsoringowe, to robi to najwyższym poziomie. Spodziewam się, że teledysk będzie udany:)
  0
 • Users Avatars Mini
  olotoja pisze: 2010-08-16 14:24
  hmm... ale fajna babka z tej Katy Perry, jak by nie patrzył :)
  0
 • Users Avatars Mini
  berry pisze: 2010-08-16 15:25
  @olotoja panna Perry na pewno ma swoje atrybuty:D tzn. kobie kształty, nie żaden wychudzony patyk
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: