Znamy datę premiery OnePlus 11 5G

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Znamy datę premiery OnePlus 11 5G

OnePlus zapowiedział imprezę inauguracyjną Cloud 11, na której zaprezentowany zostanie nowy flagowy model OnePlus 11 5G oraz słuchawki OnePlus Buds Pro 2. Wydarzenie odbędzie się 7 lutego 2023 o godzinie 15:00. OnePlus był ostatnio mniej obecny w mediach technologicznych, jakby zwolnił nieco tempo, ale nowa premiera jest szansą na ponowne rozbudzenie zainteresowania marką.

O nowym modelu OnePlus 11 5G wiadomo, że powstaje przy współpracy z marką Hasselblad, współodpowiedzialną za aparaty tego smartfonu oraz odpowiednią kalibrację kolorów. Powraca też funkcja ceniona przez wielu użytkowników, która zniknęła w modelu OnePlus 10T – suwak alertów. Dzięki niemu można przełączyć telefon pomiędzy trybami wyciszonym, wibracjami, a zwykłym dzwonkiem bez wchodzenia do ustawień czy skrótów. To bardzo wygodne rozwiązanie, które odróżniało OnePlus od wielu innych smartfonów z Androidem. Cieszy oficjalne potwierdzenie producenta, że suwak alertów powraca. 

Z plotek wiadomo, że OnePlus 11 5G będzie miał procesor Snapdragona 8 Gen 2, 16 GB RAM, ekran QHD 6,7 cala obsługujący 120 Hz oraz trzy aparaty.

Razem z telefonem zadebiutują nowe słuchawki OnePlus Buds Pro 2.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: