Klienci NOM w Święta będą rozmawiać za darmo

Newsy
Żródło: NOM
Opinie: 17

W czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszyscy klienci Niezależnego Operatora Międzystrefowego złożą telefonicznie życzenia świąteczne bliskim za darmo.

19 kwietnia br. w sobotę klienci NOM mogą wykonać dowolną liczbę połączeń międzystrefowych za darmo. Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów, którzy mają podpisaną umowę z NOM. Aby skorzystać z promocji klient nie jest zobowiązany do korzystania z usługi preselekcji.

Promocja dostępna będzie 19 kwietnia przez całą dobę dla klientów NOM w całym kraju. Promocja obejmie wszystkich klientów, którzy podpiszą umowę do 18 kwietnia br. Po otrzymaniu przez NOM wymaganych dokumentów aktywacja usług następuje w ciągu kilku godzin.

"Nie przypadkowo wybraliśmy Sobotę Wielkanocną, to tradycyjny dzień składania życzeń tuż przed zbliżającymi się Świętami. W ubiegłym roku to właśnie tego dnia zanotowaliśmy największy ruch podczas weekendu świątecznego."- powiedział Prezes Zarządu NOM Andrzej Arendarski -"Promocją tą chcemy zapoczątkować cykl działań mających na celu wyróżnienie naszych klientów."

Opinie:

Opinie archiwalne (17):

Komentuj

Komentarze / 17

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: