Klienci Play dostali Max Premium

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Play wprowadza nowy serwis Max, który zastępuje HBO Max

11 czerwca Play uruchomił nową platformę streamingową Max, która zastępuje dotychczasowy serwis HBO Max. Zmiana ta nie tylko wprowadza nową nazwę, ale również nowe treści oraz różnorodne pakiety subskrypcyjne.

W momencie startu nowego serwisu klienci Play, którzy mieli HBO Max, automatycznie otrzymali dostęp do Pakietu Max Premium.

Użytkownicy mogą logować się za pomocą dotychczasowych danych. Dla już zalogowanych w HBO Max, ponowne logowanie nie jest wymagane.

Wszyscy klienci, którzy zakupili dostęp do HBO Max przed 11 czerwca w Play na czas określony będą mogli korzystać z serwisu Max z Pakietu Max Premium do końca okresu zobowiązania. 

Natomiast dla tych, którzy korzystali z HBO Max bez zobowiązań, usługa zostanie zmieniona na Kanały HBO z dostępem do Max Standardowy. Taka zmiana będzie zawsze poprzedzona komunikacją do abonenta i nie będzie wymagała od niego żadnej aktywności. Klient zainteresowany dostępem do Pakietu Premium w Max, będzie mógł zmienić swoją usługę na wyższy wariant za dopłatą..

Dla nowych użytkowników Play przygotował trzy warianty subskrypcji:

  1. Dostęp do Max Podstawowy: 20 zł miesięcznie bez zobowiązań (15 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji).
  2. Kanały HBO z dostępem do Max Standardowy: 30 zł miesięcznie bez zobowiązań (25 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji).
  3. Kanały HBO z dostępem do Max Premium: 50 zł miesięcznie bez zobowiązań (40 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji).

Szczegóły pakietów:

Pakiet Podstawowy Max Pakiet Standardowy Max Pakiet Premium Max
Biblioteka treści na żądanie TAK TAK TAK
Kanały: HBO, HBO2, HBO3 NIE TAK TAK
Reklamy TAK NIE NIE
Liczba jednoczesnych dostępów 2 2 4
Jakość wideo Full HD Full HD

Full HD

wybrane treści w 4K

Możliwość pobierania na urządzenia mobilne X Do 30 tytułów Do 100 tytułów

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: