Kolejne miasta na trasie "Plus Show"

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 8

Trwa cykl imprez plenerowych Plus GSM pod nazwą "Plus Show". W lipcu odbędą się one jeszcze w Koszalinie, Gdyni i Olsztynie. "Plus Show" to cykl imprez plenerowych w 23 miastach Polski, w których znajdują się Salony Firmowe Plus GSM. Imprezy rozpoczęły się 15 maja i będą trwać do 26 września br. Do tej pory "Plus Show" gościł w Tarnowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Częstochowie, Wrocławiu, Poznaniu, Kaliszu, Budgoszczy, Rzeszowie, Radomiu, Białymstoku, Elblągu i Szczecinie. W trakcie trasy promocyjno-koncertowej Plus GSM przedstawia m.in. najnowszą usługę "Strefa Plus", nagrodzoną Złotą Anteną miesięcznika "Świat Telekomunikacji" za usługę roku.

Gwiazdą "Plus Show" jest Ewelina Flinta, znana finalistka pierwszej edycji programu "Idol". Jej autograf można uzyskać w dniu trwania akcji w Salonie Firmowym Plus GSM. Punktem kulminacyjnym "Plus Show" jest występ wokalistki, która śpiewa utwory ze swojej debiutanckiej płyty pt. "Przeznaczenie".

W lipcu festyny odbędą się jeszcze w trzech miastach: Koszalinie (11.07 - koncert na Rynku), Gdyni (16.07 - koncert na Skwerze Kościuszki) i Olsztynie (18.07 - koncert na Rynku).

29 sierpnia "Plus Show" odwiedzi Łódź, natomiast we wrześniu zawita do Jeleniej Góry, Zielonej Góry, Kielc, Krakowa, Lublina i Warszawy. Wstęp na koncerty i wszystkie imprezy towarzyszące jest bezpłatny.

 

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: