"Kolorowe gry Java na telefon Nokia 3510i" w sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 62

Nowa oferta promocyjna "Kolorowe gry Java na telefon Nokia 3510i" w sieci Era.

Promocja: "Kolorowe gry Java na telefon Nokia 3510i".
Czas trwania promocji: od 01.02.2003r.do odwołania.
Promocja dotczy usługi: Kolorowe gry Java na telefon Nokia 3510i.
Warunkiem uczestnictwa w promocji jest: zakup lub posiadanie telefonu Nokia 3510i i pobranie gry z serwisu Era Omnix poprzez WAP (http://wap.eraomnix.pl).
W promocji mogą wziąć udział: wszyscy Abonenci sieci Era i Użytkownicy systemu Era Tak Tak, którzy zakupią lub posiadają telefon Nokia 3510i.

Zasady ofert:

 1. Oferta dotyczy dwóch gier Java: Zoy - Misja Ocalenia 1 oraz Mars Patrol.

 2. Wartość w/w gier wliczona jest w cenę telefonu Nokia 3510i.

 3. W ramach oferty promocyjnej możliwe jest tylko jednokrotne pobranie każdej z dwóch gier JAVA.

 4. Pozostałe opłaty związane z korzystaniem z Era Omnix naliczane są zgodnie z warunkami określonymi dla wybranej taryfy, zgodnie z Cennikiem Usług Telekomunikacyjnych PTC, odpowiednio w przypadku połączenia z WAP:

  1. poprzez numer dostępowy +48 604 020202

  2. lub przy wykorzystaniu Pakietowej transmisji danych GPRS.

Sposób pobrania gry Java na telefon Nokia 3510i:

 1. W pierwszej kolejności należy wybrać z menu aparatu kategorię "Usługi", a następnie z opcji usług należy wybrać link "Strona główna", aby połączyć się z serwisami Era Omnix. Należy poczekać na połączenie z serwisami Era Omnix.

 2. W menu Era Omnix należy wybrać kategorię "Co nowego". Następnie w kategorii "Co nowego" należy wybrać kategorię "Promocje". Następnie w kategorii "Promocje" należy wybrać pierwszy link "Promocja gier Java", aby przejść do strony z grami Java oferowanymi na zasadach promocyjnych.

 3. Należy wybrać jedna z dostępnych gier Java, a następnie kliknąć na link "Pobierz zakładkę", aby pobrać na telefon zakładkę służąca do ściągnięcia wybranej gry. Należy poczekać aż zakładka zostanie odebrana przez telefon.

 4. W momencie gdy zakładka zostanie odebrana przez telefon należy rozłączyć się z serwisami Era Omnix i wybrać funkcję "Pokaż", aby przejść do otrzymanej zakładki. Następnie należy wybrać "Opcje", aby przejść do opcji dotyczących zakładki. W opcjach należy wybrać funkcję "Zapisz" ,aby zapisać zakładkę służąca do ściągnięcia gry wśród innych zakładek w telefonie.

 5. W zakładkach należy wybrać zakładkę z nazwa wybranej gry i wybrać "Opcje ".W opcjach należy wybrać funkcję "Idż do", aby przejść do wybranej zakładki.
  Następnie należy wybrać funkcję "Pobierz", aby pobrać wybrana grę Java na telefon.  Należy poczekać aż gra zostanie odebrana przez telefon.

 6. Odebrana przez telefon gra zostanie automatycznie zapisana w kategorii "Gry" w menu telefonu. Należy wybrać funkcję "Tak" aby od razu otworzyć zapisaną grę lub otworzyć grę później wybierając grę z kategorię "Gry" w menu telefonu.

Opinie:

Opinie archiwalne (62):

Komentuj

Komentarze / 62

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: