Konferencja mobilnego biznesu zoraganizowana przez PTK Centertel

Newsy
Żródło: PTK Centertel
Opinie: 1

Centertel przedstawił wraz ze swoimi partnerami rozwiązania teleinformatyczne podnoszące efektywność funkcjonowania firmy.

Podczas konferencji, która odbyła się w dniu 15 maja br. w Warszawie pokazano jak wykorzystując usługę Access Corpo można stworzyć rozwiązania umożliwiające podejmowanie decyzji na bazie faktów (liczb, danych zgromadzonych w hurtowniach danych) w przypadku, kiedy decydent znajduje się poza zasięgiem klasycznej sieci informatycznej firmy.

Zaprezentowano również jak przy pomocy usług SMS Bearer, Infolinia idea.net połączonych z Contact Center i portal.pl można skutecznie przeprowadzić kampanię promocyjną.

Ponadto uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami "mobilnego biznesu" bazującymi na IBM WebSphere, Siebel Wireless czy Informixie

Zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania Compaqa używane do wielokanałowego dostępu do zasobów informacyjnych firmy wspierające procesy sprzedaży i zarządzania przedsiębiorstwem.

Czołowi producenci telefonów komórkowych tacy jak Nokia, Ericsson, Siemens czy Motorola zaprezentowali swoje najnowsze terminale oraz rozwiązania dla klientów korporacyjnych.

Dopełnieniem Idei M-Biznesu była prezentacja najlepszych konsultantów firmy PricewaterhouseCoopers omawiająca rolę zaufania jako kluczowego elementu w rozwoju nowej ekonomii.

Podczas tej prezentacji uczestnicy konferencji mieli unikalną okazję do zapoznania się z legislacyjnymi uwarunkowaniami funkcjonowania w Polsce, podpisu elektronicznego, zawierania transakcji na odległość czy wykorzystywania dokumentów elektronicznych. Zaprezentowane zostały również technologiczne ograniczenia i możliwości zapewnienia bezpieczeństwa w sieci, poufności transakcji i prywatności.

"Mamy przekonanie, że uczestnictwo w naszej konferencji dostarczy Państwu wielu informacji na temat najnowszych rozwiązań usług teleinformatycznych, które w niedalekiej przyszłości będą kreowały wygląd polskiego mobilnego-biznesu i pozwolą efektywniej działać Państwa Przedsiębiorstwom, a Państwa pracownicy dzięki naszej Idei M-Biznesu będą mogli odnosić jeszcze większe sukcesy" - powiedział podczas konferencji Marek Józefiak, Prezes Zarządu PTK Centertel.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-06 15:41
    Podczas konferencji, która odbyła się w dniu 15 maja br. w Warszawie pokazano jak wykorzystując usługę Access Corpo można stworzyć rozwiązania umożliwiające podejmowanie decyzji na bazie faktów (liczb, danych zgromadzonych w hurtowniach danych) w przypadku, kiedy decydent znajduje się poza zasięgiem klasycznej sieci informatycznej firmy. Zaprezentowano również jak przy pomocy usług SMS Bearer, Infolinia idea.net połączonych z Contact Center i portal.pl można skutecznie przeprowadzić kampanię promocyjną. Ponadto uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami "mobilnego biznesu" bazującymi na IBM WebSphere, Siebel Wireless czy Informixie. Zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania Compaqa używane do wielokanałowego dostępu do zasobów informacyjnych firmy wspierające
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: