Koniec promocji „No limit po doładowaniu w Plus na Kartę”

Newsy | Promocje
Żródło: Plus
Opinie: 4
Opinie: 4

20 grudnia br. Plus zakończy promocję „No limit po doładowaniu w Plus na Kartę”. Jest to ostatni dzień, w którym można aktywować promocję i doładować konto, aby otrzymać benefit na okres przewidziany w regulaminie promocji.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2012-12-20 10:46
  Czyli promocja zniknie albo pojawi się w zmienionej formie... (może stała opłata miesięczna za usługę?)
  0
 • Users Avatars Mini
  MGwlkp pisze: 2012-12-20 11:24
  Plus rozwiązał mi umowę w trybie natychmiastowym bo niby za dużo dzwoniłem mając aktywną promocję No limit!!! Reklamacja nie pomogła a numer przepadł, a w odpowiedzi jeszcze straszą że mogą naliczyć 5000 zł kary!! Plus to dziadowska sieć! Nie polecam nikomu tej sieci i uważajcie z ta promocją, bo po aktywacji i używaniu telefonu może się okazać że nagle Wam wyłączą numer!
  0
 • Users Avatars Mini
  asd pisze: 2012-12-20 18:18
  Plus to kwintesencja dziadostwa marketingowego i wciskania kitu. Najbardziej nieprzyjazna i arogancka siec.
  0
 • Users Avatars Mini
  kristo pisze: 2012-12-20 19:09
  @ MGwlkp Czytam i nie wierze w to co piszesz, wyłączyli ci numer bo za dużo dzwoniłeś ? To po jaki ch... robią taką promocję ? Żeby wykonywać kilka połączeń minutowych i to może do własnej sieci ? Przecież wiadomo że ludzie będą dzwonić wtedy więcej bo nie płacą za to . To tak jakby w restauracji w której np. za 30 jesz tyle ile jesteś w stanie zjeść w pewnym momencie wyrzucają cie za drzwi bo zjadasz za dużo niż założył właściciel knajpy. Po prostu wstyd i żenada.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: