Konkurs dla doładowujących konto prepaid w Plusie

Newsy
Żródło: Blue Media
Opinie: 0

Wystarczy doładować telefon w Plusie za 30 zł, by mieć szanse na wygranie 50 000 zł w gotówce i gadżetów elektronicznych: nawigacji samochodowych, słuchawek bezprzewodowych, myszy optycznych i pamięci przenośnych. Konkurs "Zgarnij Kasę" trwa do 30 listopada 2011.
Wszyscy klienci sieci Plus doładowujący telefony mogą wziąć udział w konkursie "Zgarnij Kasę", by powalczyć o gadżety elektroniczne i nagrodę główną: 50 000 zł w gotówce. Wystarczy tylko zasilić swój telefon kwotą min. 30 zł przez bankowość internetową lub strony zasileń operatora sieci Plus.
W konkursie wezmą udział wszystkie doładowania potwierdzone zgłoszeniem w formie wiadomości SMS wysłanej na numer 7117 (1,23 zł z vat). W treści należy wpisać: wygram - jeżeli zgłoszenie jest wysyłane z doładowanego numeru lub wygramx - jeżeli zgłoszenie jest wysłane z innego numeru (doładowany numer należy wpisać w miejsce x). Każdego dnia wygrają dwie osoby, które wyślą zgłoszenie najbliżej pełnej minuty. Uczestnictwo w konkursie można też zarejestrować poprzez formularz na stronie www.zgarnij-kase.pl.
O finałowe 50 000 zł powalczą osoby, które w trakcie trwania konkursu doładują swój numer wymaganą kwotą minimum 3 razy. Konkurs trwa do 30 listopada br.
Organizatorem konkursu jest sopocka firma Blue Media.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: