Konkurs SMSowy "Kadra Marzeń Jana Tomaszewskiego"

Newsy
Żródło: One-2-One Sp. z o.o.
Opinie: 7

SuperSMS.pl we współpracy z kilkunastoma rozgłośniami radiowymi z całej Polski, przeprowadza w dniach 15-29 maja br. konkurs SMSowy pod nazwą "KADRA MARZEŃ JANA TOMASZEWSKIEGO".

Przez 11 kolejnych dni roboczych Jan Tomaszewski opowiadać będzie na antenach wybranych stacji radiowych o najsłynniejszych polskich piłkarzach, którzy stanowią grupę najwybitniejszych zawodników w historii polskiego futbolu. Drużyna stworzona została z uwzględnieniem wszystkich piłkarskich realiów. Zarówno liczba zawodników, jak i przypisane do nich poszczególne pozycje, dokładnie odpowiadają ustawieniu w jakim zespół ten miałby pojechać na Mistrzostwa Świata.


Zadaniem każdego ze słuchaczy jest odgadnięcie o jakich piłkarzach - dwóch w ciągu jednego dnia - opowiada Jan Tomaszewski. Odpowiedź należy przesłać SMSem na numer 7101 o taryfikacji 1 zł netto. Wszystkie osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi codziennie biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Słuchacz, który odgadnie najwięcej nazwisk, otrzyma oficjalną piłkę reprezentacji Polski z osobistą dedykacją Jana Tomaszewskiego.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy słuchacze znajdujący się w zasięgu: Radia Dla Ciebie z Warszawy, Radia Merkury Poznań, Radia Plus Gdańsk, Pomorskiej Stacji Radiowej ze Szczecina, Radia Fama z Kielc, Radia Olsztyn, Radia Zachód z Zielonej Góry, Radia Bieszczady z Sanoka, Radia BON TON z Chełma, Radia Leliwa z Tarnobrzegu, Radia 90 z Wodzisławia Śląskiego, a także Radia ESKA Łódź (od 3 czerwca br.).

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Pyrlandia pisze: 2002-05-16 15:18
  Kolejny beznadziejny konkurs polegający na wyciąganiu kasy. A poza tym nie jest to chyba wydarzenie na tyle istotne w dziejach telefonii, że trzeba serwować takiego news'a.
  0
 • Users Avatars Mini
  przemek bogusz pisze: 2002-05-16 16:25
  wydaje mi się bez obrazy dla Pana Tomaszewskiego iż gdyby nie obronił słynnego karnego nikt o nim by nie słyszał teraz, byli inni bardziej znakomici bramkarze w kadrze polskiej piłki nożnej. Robi się z niego wielkiego człowieka ponieważ po porażkach Małysza jesteśmy głodni kolejnego sukcesu tak więc najbliżej nas są MŚ w piłce nożnej gdzie życzę wszystkiego najlepszego naszej kadrze ale myślę że długo nie pograją po ich odpadnięciu z finałó MŚ wszyscy zapomną o p. Tomaszewskim na dłuższy czas .
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-05-16 16:47
  Ludzie nie maja co robic i wymyslaja "ciekawe" konkursy :/
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2002-05-16 18:50
  Dopóki są frajerzy, którzy wyrzucą w błoto pieniądze na tego typu konkursy, to byłby frajerem ten, kto by z tego faktu nie skorzystał...
  0
 • Users Avatars Mini
  wapsky pisze: 2002-05-16 18:52
  Tiaaa... Kazdy by chcial jakiegos zlamanego jena z tego biznesu okolosportowego wycisnac, a ze mistrzostwa to teraz Nasza Sprawa Narodowa, wiec chetnych przybywa kurcgalopkiem (w koncu ilosc tej kasy do wyjecia jest dosc ograniczona...)
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-05-18 19:45
  powiem tyle interes musi sie krecic i tyle
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-05-19 23:33
  I znow okazja na to zeby nasze zlotowki oposcily nasza kieszen i wpadly gdzie indziej!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: