Revolut Pro także w Polsce

Newsy
Opinie: 0
Revolut udostępnił konto Revolut Pro dla osób pracujących na własny rachunek

Revolut ogłosił dziś premierę Revolut Pro. Nowe konto w ofercie Revolut służy do zarządzania wydatkami, płatnościami i przychodami pochodzącymi z jednoosobowej działalności gospodarczej. Revolut Pro powstał z myślą o potrzebach osób samozatrudnionych, programistów, dziennikarzy, fotografów, influencerów, trenerów personalnych i innych osób zarabiających na własny rachunek.

Usługa startuje jednocześnie w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Rumunii, Hiszpanii, Portugalii i Litwie. Konto Revolut Pro jest darmowe i nie wymaga miesięcznych opłat, minimalnego depozytu lub obrotów. Można je utworzyć w aplikacji Revolut. Usługa umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej bez pełnego bankowego konta firmowego. Revolut Pro można łączyć z planami Standard, Plus, Premium i Metal.

Revolut Pro oferuje wielowalutowe płatności kartą fizyczną lub wirtualną, Google Pay i Apple Pay, oraz tradycyjne przelewy bankowe. Ponieważ klienci indywidualni i firmy używają coraz więcej płatności cyfrowych, w miejsce gotówki, Revolut Pro pozwala indywidualnym profesjonalistom przyjmować płatności błyskawicznie i łatwo za pomocą urządzenia Revolut Reader, telefonem lub online dzięki kodom QR, linkom do płatności lub na fakturę.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: