Pięć ofert po 50 zł każda w Play

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Play

Play przygotował pięć promocyjnych ofert za 50 zł każda.

Przenieś numer do Play - indywidualnie

Każdy, kto zdecyduje się na przeniesienie numeru do sieci Play w ramach nowej oferty może wybrać jeden z dostępnych za złotówkę smartfonów -  już teraz dostępny jest Samsung Galaxy A10, a od przyszłego tygodnia (24 kwietnia) pojawi się także model LG K41S. Osoby, które skorzystają z oferty otrzymają do wykorzystania 7 GB danych, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowym atutem jest 6 miesięcy dostępu do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat.

Przenieś numer do Play – dla firm

W propozycji dla firm operator przygotował zestawy ze smartfonem Samsung Galaxy A51 w cenie 199 zł lub Huawei P smart Pro za 169 zł. Oferta zawiera wszystko to, co w wersji indywidualnej. W przypadku propozycji dla firm podane są ceny netto.

Elastyczny MIX

Promocyjne zestawy w ofercie MIX:

  • LG K50S z potrójnym aparatem AI CAM, w tym ultraszerokokątnym,
  • OPPO A5 2020 z wydajną baterią 5000 mAh i funkcją ładowania zwrotnego, dzięki której może działać również jako powerbank,
  • LG K51S z wbudowanymi czterema aparatami, w tym głównym o rozdzielczości 32 MPix (dostępny od 24 kwietnia).

Bez względu na wybrany model, użytkownik w ramach umowy otrzymuje nieograniczone pakiety minut, SMSów, MMSów oraz 6 GB danych miesięcznie z możliwością powiększenia go do 10GB przez sześć miesięcy bez opłat.

Zestaw Junior BOX

W ofercie Junior Box Play proponuje zestawy smartfonów z gadżetami oraz konsolę Xbox One S All-Digital Edition w prezencie z trzema grami: Minecraft, Fortnite oraz Sea of Thieves. W każdym pakiecie MIX Elastyczny, Play gwarantuje nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz 6 GB pakietu danych. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z promocji może zwiększyć swój transfer do 10 GB miesięcznie przez pół roku.

Internet do domu za 0 zł przez 3 miesiące

Opcja bez limitu GB (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest przez 3 miesiące za 0 zł. Po tym okresie, opłata za abonament miesięczny wyniesie 50 zł. Przez pierwsze pół roku nowi abonenci Internetu mobilnego od Play mogą cieszyć się dostępem do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. W ofercie klienci mają do wyboru jeden z routerów za 1 zł: Huawei B311, umożliwiający połączenie przez Wi-Fi i przewodowo lub przenośny Huawei E5783. Pisaliśmy już o tej ofercie tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: