Samsung wydłuża okres napraw gwarancyjnych

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Samsung wydłuża okres napraw gwarancyjnych

Samsung przedłuża możliwość skorzystania z napraw urządzeń na warunkach gwarancyjnych.

Użytkownicy urządzeń Samsung, dla których gwarancja wygasła z dniem 15.03.2020 r. lub później w okresie obowiązywania ograniczeń związanych ze stanem epidemii, nadal będą mogli skorzystać z napraw na warunkach gwarancyjnych.

Wydłużonym okresem napraw gwarancyjnych objęte są wszystkie urządzenia Samsung, których gwarancja wygasa w okresie obowiązywania ograniczeń.

Od momentu rządowego pozwolenia na swobodne opuszczanie domu, użytkownicy mają 30 dni od zakończenia się obowiązywania ograniczeń na zgłoszenie wniosku o naprawę produktu.

Więcej informacji dotyczących napraw na warunkach gwarancyjnych można uzyskać kontaktując się z infolinią Samsung, która dostępna jest 24/7.

Wydłużone naprawy gwarancyjne będą obowiązywały do momentu zniesienia ograniczeń dotyczących swobodnego przemieszczania się. Od tego dnia użytkownicy będą mieli 30 dni na zgłoszenie wniosku o naprawę swojego produktu.

Aby zgłosić naprawę urządzenia, dla którego gwarancja wygasła w okresie obowiązywania ograniczeń związanych ze stanem epidemii, zachęcamy do kontaktu z infolinią Samsung, dostępną 24/7. Konsultanci przedstawią możliwości uzyskania wsparcia, również w okresie obowiązywania ograniczeń oraz zaproponują naprawę gwarancyjną, jeśli będzie ona dostępna – w zależności od zgłaszanego problemu i lokalnej dostępności usług serwisowych. Ze spersonalizowanego wsparcia można skorzystać także za pomocą aplikacji Samsung Members, gdzie pomocy i porad udzielają eksperci oraz inni użytkownicy.

Wniosek o naprawę na warunkach gwarancyjnych będzie rozpatrywany na podstawie dokumentu zakupu produktu i nie wymaga dodatkowej rejestracji.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: