Kredyty dla firm prosto z aplikacji mobilnej

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kredyty dla firm w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Cały proces kredytowy w smartfonie

Małe firmy i przedsiębiorstwa mogą złożyć wniosek o kredyt i podpisać umowę online w aplikacji IKO. Kwota finansowania to od 5 tys. złotych do 100 tys. złotych, a pieniądze trafią na konto firmowe nawet w dniu złożenia wniosku. Przedsiębiorca może w ten sposób otrzymać pożyczkę albo kredyt obrotowy.

Aby złożyć wniosek kredytowy w aplikacji IKO, przedsiębiorca powinien wejść w zakładkę „Oferta banku”, następnie w „Produkty dla Twojej firmy” i „Finansowanie”. Dalej wybiera kwotę i okres finansowania (24, 30, 36, 48, 60 miesięcy), sprawdza poprawność danych i zaznacza oświadczenia, wpisuje dane finansowe firmy i liczbę zatrudnionych pracowników oraz wybiera czy chce wziąć pożyczkę czy kredyt obrotowy. Po przyznaniu wnioskowanej kwoty może przeczytać umowę i potwierdzić wniosek. Umowę może pobrać na telefon albo też wrócić do niej później w serwisie iPKO. Jeśli w aplikacji IKO nie jest dostępna wybrana przez niego kwota kredytu, klient może złożyć wniosek w bankowości internetowej iPKO oraz oddziałach banku.

Liczba aktywnych IKO przekroczyła rekordowe na polskim rynku bankowym 6 milionów. Od momentu uruchomienia w marcu 2013 roku użytkownicy logowali się do niej ponad 4,1 miliarda razy, wykonali 1 miliard transakcji na łączną kwotę 274 miliardów złotych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: