Książka telefoniczna abonentów Plus GSM - komunikat

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 5

Abonenci sieci Plus GSM mogą korzystać z książki telefonicznej. Nowa usługa umożliwia sprawdzenie numeru telefonu abonenta za pomocą wiadomości tekstowej SMS i serwisu WAP.

Książka telefoniczna dostępna jest w ramach usługi INFO Plus pod numerem 777. Aby sprawdzić numer abonenta sieci Plus GSM należy wysłać wiadomość tekstową SMS zawierającą hasło: T ABONENT MIASTO ULICA na numer 777. T oznacza polecenie, ABONENT to Nazwisko i Imię lub nazwa firmy, MIASTO oraz ULICA określają adres zamieszkania klienta lub siedzibę firmy np. T Abacki Jan Warszawa Dobra. W poleceniu nie należy używać tzw. polskich liter np.: ą, ż, ź itd.

Ze względu na ograniczenie długości wiadomość tekstowa SMS zawiera informacje o maksymalnie pięciu abonentach i ich numerach. W przypadku, gdy abonent posiada więcej niż pięć numerów, należy się skontaktować z Działem Obsługi Klienta. W książce telefonicznej nie występują numery zastrzeżone. Zastrzeżenia można dokonać dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer 2601

Książka telefoniczna dostępna jest także dla abonentów posiadających telefon WAP, pod adresem: http://wap.plusgsm.pl/

 

Przykładowe polecenia: 

T Abacki Jan - przesyła informacje o numerach abonentów Plus GSM o nazwisku Jan Abacki

T Abacki Jan Warszawa Dobra - przesyła informacje o numerach abonentów o nazwisku Jan Abacki zamieszkałych w Warszawie przy ulicy Dobrej.

Ze względu na długość w jednym SMS znajdują się informacje o maksymalnie pięciu abonentach i ich numerach - w przypadku popularnych nazwisk lub nazw firm należy dodatkowo precyzować zapytanie wpisując parametry opcjonalne (miasto, ulica). W przypadku, gdy abonent będzie posiadał więcej niż pięć numerów, z uwagi na ograniczenie długości SMS, w informacji zwrotnej pojawi się komunikat "Nazwa klienta: Informacje pod numerem 2601" - należy się wtedy skontaktować z Działem Obsługi Klienta.

W książce telefonicznej abonentów nie występują numery zastrzeżone. Zastrzeżenia można dokonać w Dziale Obsługi Klienta pod nr 2601 - połączenie bezpłatne w sieci Plus GSM, zostanie ono dokonane w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: