Lark chce w tym roku sprzedać w Polsce 40 tys. tabletów - trzy nowe modele wchodzą do sprzedaży

Newsy
Opinie: 2

Firma Lark Europe (Grupa MNI) zaprezentowała dziś w Warszawie trzy nowe tablety. Wcześniej, w kwietniu i w czerwcu spółka wprowadziła do sprzedaży swoje dwa pierwsze modele z tego segmentu urządzeń. Lark chce w tym roku w Polsce sprzedać 40 tys. tabletów. Na koniec przyszłego roku chce mieć 15% udział w polskim rynku (ilościowo). Tablety są produkowane w Chinach, ale Lark uczestniczy w procesie ich projektowania. Do tej pory Lark sprzedał już kilka tysięcy swoich tabletów.

Zaprezentowane dziś tablety to:

 • LARK FreeMe 70.5 GPS-DVBT – odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej dzięki wbudowanemu dekoderowi DVB-T/MPEG-4 oraz lokalizację dowolnego miejsca w Polsce dzięki wbudowanemu modułowi GPS;

 • LARK FreeMe 70.4 DVBT - odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej;

 • LARK FreeMe 70.3 GPS - lokalizację dowolnego miejsca w Polsce, wyznaczenie trasy i korzystanie z tabletu jak z przenośnego urządzenia GPS.

Modemy nie obsługują sieci 3G, ale mogą współpracować poprzez kabel USB z modemem 3G Lark, który również wchodzi do sieci sprzedaży.

Model 70.4 będzie sprzedawany w sieci Carrefour z modemem i kartą MOVA w cenie 499 zł. Tablet 70.5 ma być promowany w gazetce Media Markt w cenie 699 zł.

Lark planuje także wprowadzenie do sprzedaży tabletu 10 calowego.

Wszystkie tablety mają otrzymać uaktualnienie do systemu Android 3.1 Honeycomb.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  olotoja pisze: 2011-08-26 16:07
  fajna opcja z tą obsługą cyfrowej tv naziemnej, ciekawe co na to myphone...?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jurek pisze: 2011-08-26 16:09
  Wszystko pieknie fajnie, może już czas kupić tablet..? Ale nie podano ceny i miejsca dystrybucji wersji Lark Freeme 70.3 czyli tego który ma tylko GPS. Może dałoby się uzupełnić newsa o tę informację :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: