Prezenty na ostatnią chwilę - poradnik Huawei

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Huawei Mate 10 Pro to bez wątpienia zaawansowane narzędzie biznesowe, które dzięki 6 calowemu wyświetlaczowi i najwyższej wydajności świetnie radzi sobie z wszelkimi wymagającymi zadaniami. Cechą szczególną najlepszych smartfonów jest jednak także ich wszechstronność i uniwersalność. Huawei zadbał o to, aby Mate 10 Pro spisywał się świetnie także poza godzinami naszej pracy. Nowy Mate potrafi na przykład współpracować z dodatkową kamerą Huawei EnVizion 360 Camera. Dzięki niej poważny biznesowy smartfon dostarcza nam rozrywkę i radość w pełnych 360 stopniach.

Magiczne 360 stopni

Huawei Mate 10 Pro przenosi fotografię na nowy poziom dzięki dwóm obiektywom o jasności F/1,6 ze stabilizacją optyczną i super szybkim ustawianiem ostrości. Dzięki nim możliwy stał się dedykowany tryb portretowy, a także bezstratne, dwukrotne powiększenie. W Mate 10 Pro jest także znana i ceniona matryca dedykowana zdjęciom czarno-białym i są dostępne znane z wcześniejszych telefonów Huawei tryby malowania światłem. Nie zabrakło oczywiście trybu Pro, ani nagrywania wideo w formacie 4K. Zdjęcia selfie mają wysoką rozdzielczość 8 megapikseli. Teraz, dzięki nowej kamerze Huawei EnVizion 360 mamy do dyspozycji także zdjęcia i filmy 360, nazywane sferycznymi. Mając w kieszeni Mate 10 Pro oraz dodatkową kamerę EnVizion 360 będziemy mogli zapisywać najciekawsze wydarzenia i odwiedzane przez nas miejsca w najnowocześniejszym i najbardziej oryginalnym formacie 360 stopni.

Super poręczna i super przydatna

Kamera Huawei EnVizion 360 jest niewielka i bardzo lekka. Jej bok ma zaledwie 37 mm długości, grubość to 26 mm, a waga to tylko 27 gramów. Dzięki dołączonemu w zestawie futerałowi można ją bezpiecznie nosić w niewielkiej kieszeni spodni lub torebki. W tak niewielkiej obudowie mieszczą się dwa aparaty o rozdzielczości 13 megapikseli zapisujące zdjęcia o rozdzielczości 5376 x 2688 pikseli i filmy 1920 x 960 pikseli. Każdy z obiektywów ma kąt widzenia przekraczający 185 stopni i dlatego po połączeniu obrazów Huawei EnVizion 360 może rejestrować obraz dokoła nas.

Kamera łączy się z Mate 10 Pro za pomocą złącza USB C. Dzięki temu nie trzeba jej dodatkowo ładować, bo zasilana jest wprost z telefonu. To ważne, bo nie trzeba się martwić, że rozładuje się w najmniej przewidywalnym momencie. Podłączamy, uruchamiamy dedykowaną aplikację i możemy robić zdjęcia i nagrywać filmy w nowym formacie.

Ogrom nowych możliwości

Kamera Huawei EnVizion 360 oferuje nam zupełnie nowe możliwości w porównaniu do zwykłych aparatów. Możemy wykonywać zdjęcie w ruchu, uwieczniając ruchome elementy. Możemy też fotografować wewnątrz małych przestrzeni i nie stanowi to dla Huawei EnVizion 360 żadnego wyzwania. Do tej pory to właśnie małe przestrzenie, takie jak nieduży pokój czy wnętrze samochodu zwykle trudno było sensownie uwiecznić na jednym zwykłym zdjęciu. Na fotografii widoczny był zbyt mały wycinek tego co dla nas istotne. Za to Huawei EnVizion 360 pozwoli doskonale i wyraźnie pokazać wszystko co się dookoła nas znajduje. Dzięki niej podczas podróży samochodem na jednym zdjęciu uwiecznimy wszystkich pasażerów. Co istotne skorzystanie z kamery 360 zajmuje dokładnie tyle samo czasu, co zrobienie zwykłego, pojedynczego zdjęcia.

Świąteczny nastrój w 360 stopniach

Nie ma lepszego sposobu na zachowanie wspomnień niż pokazanie całego otaczającego nas świata, zamiast skupiać się tylko na jego wycinku. Zdjęcia i filmy 360 to rewelacyjny pomysł na zachowanie świątecznych spotkań ze znajomymi i rodziną. Jednym kliknięciem uwiecznimy wnętrze, upominki, zaproszonych gości i samych siebie. Możemy ustawić aparat po środku stołu i każda osoba przy nim siedząca znajdzie się na zdjęciu. Łatwiej będzie nam uwiecznić świąteczną atmosferę tych pięknych wspólnych chwil.

Późniejsze udostępnianie zdjęć 360 nie stanowi żadnego problemu. Facebook, Flickr, Google Photos i wiele innych serwisów w pełni wspiera zdjęcia i filmy sferyczne, które będą mogli podziwiać nasi znajomi. Najważniejsze jest jednak to, że Huawei EnVizion 360 to świetne uzupełnienie dla fotograficznych możliwości Huawei Mate 10 Pro. Tegoroczne święta w 360 stopniach zapamiętamy na długo.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: