Mecze Legii Warszawa z fazy grupowej Ligi Europy UEFA w Viaplay

Newsy
Opinie: 0
NENT Group oraz Telewizja Polska podpisały porozumienie dotyczące transmisji spotkań Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy

NENT Group oraz Telewizja Polska podpisały porozumienie, na mocy którego w sezonie 2021/22 transmisje spotkań Legii Warszawa rozgrywane w fazie grupowej Ligi Europy UEFA będą dostępne w serwisie streamingowym Viaplay oraz w jednym z otwartych kanałów TVP.

Zgodnie z postanowieniami zawartej umowy mecze grupowe mistrzów Polski odbywające się u siebie, będą transmitowane na żywo przez obu nadawców, natomiast spotkania wyjazdowe dostępne będą na żywo wyłącznie na platformie Viaplay – w ramach podpisanego porozumienia Telewizja Polska nabyła jednak prawa do ich retransmisji.

Pierwszym meczem Ligi Europy UEFA w sezonie 2021/22 będzie spotkanie mistrzów Polski z drużyną Spartaka Moskwa. Transmisja spotkania rozgrywanego na Otkrytije Arena w Moskwie, dostępna będzie na żywo wyłącznie na platformie Viaplay. Przedmeczowe studio rozpocznie się w środę, 15 września, o godz. 15.20. Retransmisję tego meczu będzie można obejrzeć także w jednym z otwartych kanałów TVP. 

Od sezonu 2021/22 do sezonu 2023/24 Viaplay pokaże w Polsce wszystkie mecze Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji Europy UEFA. 

Harmonogram spotkań Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy UEFA:  

  • 15 września 2021 roku: Spartak Moskwa – Legia Warszawa (transmisja na żywo wyłącznie w Viaplay, retransmisja w kanale otwartym TVP)
  • 30 września 2021 roku: Legia Warszawa – Leicester (transmisja na żywo w Viaplay oraz w kanale otwartym TVP)
  • 21 października 2021 roku: Napoli – Legia Warszawa (transmisja na żywo wyłącznie w Viaplay, retransmisja w kanale otwartym TVP)
  • 4 listopada 2021 roku: Legia Warszawa – Napoli (transmisja na żywo w Viaplay oraz w kanale otwartym TVP)
  • 25 listopada 2021 roku: Leicester – Legia Warszawa (transmisja na żywo wyłącznie w Viaplay, retransmisja w kanale otwartym TVP)
  • 9 grudnia 2021 roku: Legia Warszawa – Spartak Moskwa (transmisja na żywo w Viaplay oraz w kanale otwartym TVP)

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: