Lewandowski zrywa długoletnią współpracę z polskim Huawei

Najważniejsze | Newsy
Żródło: Wirtualna Polska
Opinie: 0
Lewandowskiego zrywa długoletnią współpracę z polskim Huawei

Tomasz Zawiślak, menedżer Roberta Lewandowskiego, potwierdził informację Wirtualnej Polski, że polski piłkarz kończy współpracę z Huawei.

W ostatnich dniach chiński koncern jest oskarżany o bliską współpracę z reżimem Putina w Moskwie. Koncern temu mocno zaprzecza, ale jednocześnie nie poinformował w wyjściu z rosyjskiego rynku.

Zerwanie współpracy reklamowej z Huawei będzie sporym ciosem wizerunkowym dla Chińczyków – tym razem dla polskiego oddziału. Huawei nie sprzedaje już w Polsce smartfonów, ale próbuje walczyć o rynek w wielu innych segmentach.

Huawei został już poinformowany o decyzji piłkarza i sprawa jest prowadzona przez prawników. Według informacji polskich dziennikarzy kara za zerwanie tej umowy to 5 mln euro, ale raczej nie jest to pewna informacja.

Agencja PR Huawei przysłała nam oficjalne stanowisko marki w sprawie decyzji Roberta Lewandowskiego o zakończeniu współpracy z Huawei.
 
Oświadczenie Huawei

Huawei CBG Polska żałuje zakończenia partnerstwa z Robertem Lewandowskim. Doceniamy naszą długoletnią współpracę i życzymy mu samych sukcesów w przyszłości. Huawei przypomina równocześnie, że publikacja Daily Mail to fake news – zawarte w niej informacje są nieprawdziwe.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: