Okulary VR dla LG G3

Newsy
Opinie: 2
Opinie: 2

Mamy ponad 17 mln odsłon na Youtube - SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ! Mamy ponad 2 tys. fanów na Facebooku - POLUB NASZ PROFIL!

LG we współpracy z Google wprowadza dedykowany LG G3 zestaw Google Cardboard.

Zestaw VR dla LG G3 wykorzystuje możliwości graficzne i dźwiękowe telefonu. Konstrukcja gogli VR dla LG G3 została dopasowana do jego budowy, w której w odróżnieniu od większości smartfonów przyciski do regulowania głośności znajdują się z tyłu, a nie z boku obudowy. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy VR dla G3 mogą w wykorzystać możliwości głośnika o mocy 1 W ze wzmacniaczem Boost AMP. Ponadto VR dla G3 współpracuje z zestawami słuchawkowymi Bluetooth, takimi jak LG Tone Infinim.

Konstrukcja urządzenia do wirtualnej rzeczywistości dla LG została oparta na rozwiązaniu Google Cardboard, który udostępniono w Internecie dla fanów projektów „Zrób to sam”. Neodymowy magnes pierścieniowy znajdujący się z boku obudowy VR współpracuje z wbudowanym w smartfon LG G3 żyroskopowym czujnikiem pola magnetycznego, dzięki czemu wybieranie aplikacji oraz przewijanie menu nie wymaga dotykania ekranu.

Promocja zestawu VR dla LG G3 ruszy w tym miesiącu w wybranych krajach. Jego nabywcy będą mogli też pobrać bezpłatną grę VR „Robobliteration”, skanując QR kod znajdujący się wewnątrz opakowania.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: