LG G4 - tak będzie wyglądał

Newsy
Opinie: 3
Opinie: 3

Użytkownik serwisu Twitter ‏@OnLeaks opublikował w tym serwisie bardzo prawdopodobny projekt smartfonu LG G4. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uzyskanymi w czasie kongresu MWC 2015 w Barcelonie nowe urządzenie ma nawiązywać swoim designem do serii G Flex i nowej średniej półki.

LG G4 ma być nieznacznie wygięty co ma wyróżniać go na najwyższej półce topowych smartfonów. LG do jego budowy wykorzysta raczej komponenty plastikowe, co pozwoli m.in. na obniżenie kosztów produkcji i późniejsze zwiększenie marży. Według nieoficjalnych informacji na rynku są także kłopoty z zamawianiem aluminiowych elementów - podobno większość takich części jest dostarczanych już na zamówienie Samsunga i Apple.

Premiera LG G4 jest zaplanowana na najbliższe miesiące (kwiecień - maj - czerwiec). Premiera modelu LG G3 odbyła się w zeszłym roku 27 maja. Relacja z tego wydarzenia znajduje się tutaj i tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mariusz.szewczak pisze: 2015-03-11 09:45
  Oby tylko LG nie wzięło przykładu z konkurencji i cena G4 była równie atrakcyjna jak jego wygląd.
  1
 • Users Avatars Mini
  Tadeusz Lolecki pisze: 2015-03-11 12:50
  wszystko fajnie tylko podobny ksztalt tylu juz przerabialem w jednej xperii. nie da sie takiego telefonu uzywac na stole.
  0
 • Users Avatars Mini
  ulamp pisze: 2015-04-24 15:23
  LG Leon 4G już jest w salonach i sklepach. Kiedy można liczyć na tak szczegółową analizę (test) tego telefonu. Nie wiem na ile jest lepszy od np. LG F60 Jestem pierwszy raz na tej stronie i szkoda że wcześniej nie korzystałam z waszych porad. Świetna robota.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: