Telewizory LG OLED już z Apple AirPlay 2 i obsługą HomeKit

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
LG OLED już z Apple AirPlay 2 i obsługą HomeKit

LG wprowadza zgodność ze standardem Apple AirPlay 2 w telewizorach AI ThinQ z 2019 roku i jako pierwszy producent telewizorów oferuje wsparcie platformy HomeKit

​Aktualizacja umożliwiająca obsługę technologii Apple AirPlay 2 i HomeKit rozpoczęła się 25 lipca br. i będzie kontynuowana w kolejnych tygodniach. Otrzymają ją telewizory LG OLED i NanoCell (od modelu SM85 wzwyż) z roku 2019. Od listopada bieżącego roku aktualizacja ma trafić także do kolejnych tegorocznych modeli NanoCell – poniżej modelu SM85 oraz do telewizorów UHD.

Dzięki obsłudze standardu AirPlay 2, tegoroczne telewizory LG OLED, NanoCell i UHD wyposażone w technologię sztucznej inteligencji AI ThinQ umożliwiają bezproblemowe, bezpośrednie strumieniowe odtwarzanie treści — w tym materiałów w jakości Dolby Vision — z takich urządzeń jak iPhone, iPad czy iMac.

Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy i programy telewizyjne z aplikacji Apple TV i innych aplikacji wideo, a także przeglądać zdjęcia bezpośrednio na telewizorze.

Aktualizacja daje także możliwość odtwarzania na telewizorze oraz głośnikach zgodnych ze standardem AirPlay 2 podcastów z usługi Apple Podcasts, muzyki z serwisu Apple Music, z własnej biblioteki i z innych usług strumieniowych — jednocześnie i w pełni synchronicznie na wszystkich urządzeniach.

Obsługa odtwarzania będzie możliwa także przy pomocy pilota LG Magic Remote.

LG Magic Remote

Technologia HomeKit pozwala użytkownikom sterować ich inteligentnym domem za pomocą aplikacji Dom lub poprzez funkcję Siri na urządzeniach Apple

Apple AirPlay 2 i HomeKit

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: