Liga Mistrzów UEFA w CANAL+ - nowe kanały i pakiety

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Liga Mistrzów UEFA w CANAL+ - nowe kanały i pakiet Super Sport

CANAL+ ogłosił wprowadzenie specjalnego pakietu dla fanów Ligi Mistrzów UEFA.

Od dziś dostępny jest nowy pakiet Super Sport, który zapewnia dostęp do wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA, wybranych meczów Ligi Młodzieżowej UEFA oraz Superpucharu UEFA.

Pakiet obejmuje siedem kanałów CANAL+ EXTRA oraz kolekcję VOD, dostępne zarówno przez satelitę, jak i w serwisie streamingowym CANAL+ online.

Pakiet Super Sport jest dostępny dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ w cenie 20 zł/mies. przy zobowiązaniu oraz 30 zł/mies. bez zobowiązania. Od sierpnia pakiet będzie dostępny także w ofercie subskrypcyjnej CANAL+ online.

W skład pakietu Super Sport wejdzie:     

  • Kanał CANAL+ EXTRA 1 nadawany 24/7 przez satelitę i przez internet w serwisie CANAL+ online 
  • Kanały eventowe CANAL+ EXTRA 2, CANAL+ EXTRA 3, CANAL+ EXTRA 4 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów i nadawane przez satelitę oraz przez internet w serwisie CANAL+ online  
  • Dodatkowe kanały eventowe CANAL+ EXTRA 5, CANAL+ EXTRA 6, CANAL+ EXTRA 7 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów. Kanały będą dostępne wyłącznie na dekoderach podłączonych do internetu oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online
  • Kolekcja VOD SUPERSPORT dostępna na dekoderze podłączonym do internetu i w serwisie CANAL+ online  

CANAL+ wprowadza również nowe programy dedykowane Lidze Mistrzów UEFA, w tym magazyny skrótów, programy piłkarskie oraz studia przed- i pomeczowe z udziałem ekspertów piłkarskich.

Od dzisiaj również można zakupić pakiet Entry+, który obejmuje pełną ofertę kanałów CANAL+ oraz pakiet Super Sport z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, w cenie 65 zł miesięcznie. W ramach pakietu Entry+ użytkownicy mają dostęp do 71 kanałów telewizyjnych, w tym rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, wybranych meczów Premier League, LaLiga, NBA oraz turniejów tenisowych z cyklu WTA z udziałem Igi Świątek.

Abonenci oferty satelitarnej CANAL+ będą mogli oglądać kanały z pakietu Super Sport także w serwisie CANAL+ online, który jest dostępny bez dodatkowych opłat i umożliwia oglądanie wybranych kanałów oraz treści na żądanie na niemal dowolnym urządzeniu.

Za dodatkowe 10 zł miesięcznie (75 zł/mies.), klienci mogą rozszerzyć pakiet Entry+ o kanały Eleven Sports i Viaplay Medium, zyskując tym samym pełną ofertę kanałów CANAL+ oraz dostęp do Ligi Mistrzów UEFA w pakiecie Super Sport.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: