Liga Mistrzyń UEFA za darmo na Youtube

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Liga Mistrzyń UEFA - na żywo, za darmo i dla fanów z całego świata

DAZN, platforma streamingu wydarzeń sportowych, nabyła globalne prawa do transmisji Ligi Mistrzyń UEFA i została gospodarzem rozgrywek na kolejne cztery sezony, od 2021 do 2025 roku. W ramach umowy, a także w celu dalszego propagowania sportu, DAZN nawiązał również przełomową współpracę z YouTube, dzięki której po raz pierwszy rozgrywki będą dostępne dla fanów na całym świecie za darmo.

Przez pierwsze dwa sezony (2021-23), fani i fanki będą mogli oglądać na żywo i na żądanie wszystkie 61 meczów (od fazy grupowej wzwyż) - zarówno na platformie DAZN, jak i bezpłatnie na kanale YouTube DAZN. Przez ostatnie dwa sezony (2023-25), wszystkie 61 meczów będzie transmitowanych na żywo przez DAZN, a 19 meczów zostanie udostępnionych za darmo na kanale YouTube DAZN.

Wieloletnia umowa zapewnia DAZN wyłączne prawa na całym świecie, z wyjątkiem regionu MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna) – gdzie prawa obejmują wyłącznie klipy i skróty najważniejszych momentów – oraz Chin i ich terytoriów.

W tym celu DAZN opublikował dzisiaj film z kampanii zatytułowany “We ALL Rise With More Eyes” – debiutancki materiał na swoim nowym kanale Ligi Mistrzyń UEFA na YouTube. Krótkometrażowy film został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzaną Alyssę Boni, z kolei swojego głosu w wideo użyczyła brytyjska raperka FLOHIO. W niespełna dwuminutowym materiale DAZN ukazuje długofalową wizję rozwoju rozgrywek kobiet, a wszystko to dzięki ich większej widoczności.

DAZNYouTube UEFA zapraszają wszystkie media i fanów do subskrypcji uruchomionego dzisiaj zupełnie nowego kanału na YouTube DAZN UEFA Women's Champions League, gdzie transmitowane będą wszystkie mecze.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: