Link4 wchodzi z ofertą do Grupy TP

Newsy
Żródło: Parkiet
Opinie: 2

Dziennik Parkiet podał, że Link4 zaoferuje ubezpieczenia abonentom Telekomunikacji Polskiej. Link4 w I półroczu zebrało ze składek 115,9 mln zł, o 7,65 proc. mniej niż rok wcześniej. W 2009 r. straciło 91,6 mln zł.

Za pośrednictwem TP towarzystwo będzie sprzedawać ubezpieczenia mieszkań. Link4 myśli o wykorzystaniu umowy z TP także do zwiększenia sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Prawdopodobnie zaoferuje zniżki na OC i AC tym, którzy ubezpieczą mieszkanie poprzez TP.

Do końca sierpnia TP oferowała ubezpieczenia tylko poprzez sieć komórkową Orange (turystyczne Generali, od kradzieży telefonu ACE oraz zdrowotne i od trwałej niezdolności do pracy MetLife). Od 23 sierpnia br. wybrane grupy klientów TP mogą korzystać z grupowego ubezpieczenia PZU na wypadek śmierci w nieszczęśliwym wypadku i od utraty pracy.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mariaaa pisze: 2010-11-08 14:28
  ciekawe tylko czy, przygotują jakieś specjalne promocje ubezpieczeniowe dla rożnych grup klientów. Np. biznesowych, korzystających choćby z DSL'a ( internetu dla firm). Czy raczej będą obowiązywać te same stawki cenowe dla wszystkich klientów Tepsy.
  0
 • Users Avatars Mini
  jack pisze: 2010-11-08 21:50
  niedługo będą sprzedawac je w Biedronce, bo przeciez nikt nie chce kupowac tego badziewia pod prezykrywką Taniości .
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: