NaviExpert zmienił swoją nawigację - nowe usługi związane z pandemią koronawirusa

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
NaviExpert zmienił swoją nawigację - nowe usługi związane z pandemią koronawirusa

W nawigacji NaviExpert wprowadzono nowe usługi w związku z pandemią koronawirusa.

Po wpisaniu w pasku wyszukiwania NaviExpert hasła „koronawirus”, otrzymujemy listę szpitali zakaźnych znajdujących się najbliżej naszego aktualnego położenia. Nowością jest także widoczna w szybkim wyszukiwaniu kategoria POI pod nazwą „Szpitale zakaźne”. Po kliknięciu w nią w wynikach wyświetlą się wszystkie aktualnie funkcjonujące szpitale zakaźne w Polsce, do których można zgłaszać się z objawami koronawirusa. Wszystkie pozycje zostały zweryfikowane pod kątem poprawności danych.

Po kliknięciu w wyszukiwarkę nawigacja wyświetla teraz kategorie miejsc, które są najczęściej wyszukiwane przez użytkowników. Obiekty kulturalne czy kina, zostały zastąpione przez skróty do szybkiego wyszukania popularnych dyskontów, aptek, drogerii, stacji benzynowych czy paczkomatów. Dzięki tym zmianom dostęp do poszczególnych punktów stał się jeszcze szybszy.

Na mapie nie zobaczymy na niej takich punktów jak m.in. restauracje, banki czy obiekty sportowe, a wyłącznie te, które są najważniejsze w czasie pandemii: apteki, drogerie, bankomaty, szpitale, parkingi oraz sklepy spożywcze. Niezmiennie jednak wszystkie kategorie punktów są nadal dostępne w aplikacji z poziomu wyszukiwarki. Chcąc je natomiast przywrócić w widoku mapy wystarczy w menu aplikacji wybrać: Ustawienia > Wygląd mapy > Wyświetlane kategorie POI.

Wszystkie zmiany związane z wyszukiwaniem punktów są dostępne w aplikacji bezpłatnie, zarówno w wersji na Androida jak i system iOS bez konieczności dokonywania jakichkolwiek aktualizacji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: