Logo i dzwonki w Reporter.pl

Newsy
Żródło: Reporter.pl
Opinie: 10

Reporter.pl uruchomił serwis SMS dla właścicieli telefonów komórkowych, którzy mogą wysyłać na telefon swój lub przyjaciół nowe logo, dzwonki, wygaszacze, SMSy i EMSy. 

Serwis został zaprojektowany z podziałem na różne marki telefonów, dla których przeznaczone są poszczególne usługi. Z serwisu mogą obecnie korzystać właściciele telefonów Nokia, Siemens, Ericsson i Alcatel. Wkrótce zostaną udostępnione usługi dla kolejnych marek telefonów. 

- Serwis umożliwiający wysyłanie logo i dzwonków na telefony komórkowe wdrożyliśmy z prostej przyczyny - liczba użytkowników takich usług stale rośnie, a już niebawem proste loga i dzwonki zostaną zastąpione komunikatami multimedialnymi. Rynek podobnych usług jest wysoce rozwinięty w krajach Europy Zachodniej. W Polsce jest jeszcze wiele do zrobienia i z powodzeniem można wykreować serwis przynoszący spore zyski z zamawianych w ten sposób usług. - powiedział Dariusz Majgier, wydawca Reporter.pl.

Serwis udostępnia w tej chwili ok. 1000 grafik i ponad 150 dzwonków podzielonych na wiele kategorii tematycznych.

Osoby zamawiające najwięcej usług poprzez serwis SMS.Reporter.pl biorą udział w konkursach z nagrodami. Niebawem każdy wysyłający określoną ilość SMSów będzie miał bezpłatny dostęp do usług i serwisów płatnych uruchamianych w ramach Reporter.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (10):

Komentuj

Komentarze / 10

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: