Na stacji LOTOS płacimy aplikacją

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
LOTOS Pay&Go

LOTOS rozszerzył dostępność usługi LOTOS Pay&Go. Od 20 maja br. za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze zapłacimy na 321 stacjach tej sieci.

LOTOS Pay&Go to aplikacja, która umożliwia płacenie za paliwo na stacjach LOTOS bez konieczności wchodzenia do budynku stacji. Od 30 grudnia 2020 r. była dostępna w wersji pilotażowej na 15 stacjach. Teraz objęła wszystkie stacje własne.

Mapa stacji, na których można już płacić z Pay&Go jest dostępna tutaj.

Aplikację LOTOS Pay&Go można pobrać z AppStoreGoogle Play oraz AppGallery. Możliwe jest też korzystanie z wersji przeglądarkowej (tutaj).

Usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Faktura jest wysyłana do klienta mailowo po zakończonej transakcji zdalnej.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji należy podać adres email oraz potwierdzić go wpisując kod, który zostanie na niego wysłany, a następnie udzielić wymaganych zgód i podać dane do faktury.

Jak zapłacić za paliwo za pomocą Pay&Go?

  1. Zatankuj pojazd i zeskanuj kod umieszczony na dystrybutorze paliwowym. Po zeskanowaniu na swoim smartfonie otrzymasz informację na jakiej stacji paliw się znajdujesz oraz z którego dystrybutora korzystasz. Aplikacja zwróci również informację o ilość zatankowanych litrów paliwa oraz kwocie do zapłaty.
  2. Wybierz opcję „Zapłać przez aplikację” i metodę płatności - BLIK, a od czerwca uruchomiona zostanie dodatkowa możliwość – płatność przy pomocy karty płatniczej dodanej do aplikacji.
  3. Zrealizuj płatność. Proces jest analogiczny do płatności w sklepach internetowych. Aplikacja wyświetli potwierdzenie  płatności.

Obecnie aplikacją LOTOS Pay&Go można płacić za paliwo. Docelowo będzie  można również kupić inne produkty dostępne na zewnątrz stacji a także zapłacić w ramach jednej transakcji za dwa tankowania np.: benzyna i LPG. Do aplikacji włączona zostanie także obsługa pojazdów elektrycznych. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: