LowaLowa

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 2

Heyah stworzyła specjalny serwis LowaLowa. Heyah tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce w sieci połączyła cechy portalu społecznościowego, czatu i gry fabularnej.

Koncepcja fabularyzowanego czatu jest główną zaletą uruchomionej przez Heyah usługi, łączącej młodych ludzi w mobilne społeczności. Wyspa miłości LowaLowa to jednak nie tylko czat, ale także wspólny udział w wirtualnych przedsięwzięciach i rozwiązywaniu zadań. Dzięki temu w LowaLowa odnajdą się bez problemu również miłośnicy takich gier, jak Sims 3.

Komunikacja na czacie LowaLowa odbywa się za pomocą anonimowych SMS-ów, które użytkownik dostaje w ramach subskrypcji lub poprzez stronę www.lowalowa.pl. Użytkownicy tego portalu mają możliwość stworzenia swojego awatara i odwiedzania 5 miejsc, stanowiących animowaną formę pokoi czatowych. Użytkownik może „spotkać się” ze znajomymi w barze czy galerii handlowej, może „wybrać się” na plażę, przystań lub ognisko – i tam poznać inne osoby, które znajdują się w danym miejscu.

Każdy użytkownik Heyah może za darmo przez 48 godzin testować usługę. Aby się zrejestrować, wystarczy wysłać nieodpłatny SMS o treści RANDKI na numer 8089 i postępować zgodnie z otrzymywanymi instrukcjami. Na start każdy otrzymuje 50 darmowych SMS-ów. Po wygaśnięciu okresu testowego usługa dostępna jest w subskrypcji, gdzie użytkownik ma do wyboru różnego typu pakiety SMS-ów.

Heyah zadbała także o użytkowników korzystających z Internetu przez telefon komórkowy, projektując mobilną wersję strony wap.lowalowa.pl, na której udostępniona jest większość funkcjonalności czatu.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wibrator pisze: 2009-08-06 10:18
  Proszę ... Heyah pierwotnie miała być prepaidem bez żadnej transmisji danych, a teraz jest to jedna z lepszych ofert internetu mobilnego na runku. Jak to nie można nigdy mówić słowa "nigdy". Brawo za innowacyjność, nagana za ceny do Play. Stawka MTR spadła a w Heyah po staremu. LowaLowa !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Oink pisze: 2009-08-06 13:00
  może w weekend sobie przetestuję :) wtedy się wypowiem ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: