Łukasz Piszczek zostanie ekspertem Viaplay

Newsy
Opinie: 0
Łukasz Piszczek zostanie ekspertem Viaplay

Łukasz Piszczek dołącza do grona ekspertów w najbliższym sezonie piłkarskim na platformie Viaplay. Były reprezentant kraju, który zdobył z Borussią Dortmund dwa mistrzostwa Niemiec będzie analizował w studiu najciekawsze mecze Bundesligi. Dodatkowo ma on się pojawić przy wybranych spotkaniach Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy.

Łukasz Piszczek: „Cieszę się, że będę mógł być dalej blisko Bundesligi, ligi która zajmuje tak ważne miejsce w moim życiu już od 14 lat. Cieszę się też na nowe wyzwanie, nową rolę. Nadal jestem kibicem Borussii Dortmund, będę trzymał kciuki, żeby zagrała jak najlepszy sezon. Miło będzie obserwować to nadal z bliska, choć już z innego miejsca”.

Od najbliższego sezonu platforma Viaplay będzie transmitowała w Polsce najwyższej klasy wydarzenia sportowe, takie jak mecze niemieckiej Bundesligi i Superpucharu Niemiec, a także rozgrywki Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Od 2022 roku, przez sześć kolejnych sezonów, serwis Viaplay będzie miał wyłączne prawo do pokazywania wszystkich spotkań Premier League.

Ostatnio do Viaplay dołączył Mateusz Borek. O tym można przeczytać tutaj.

Więcej o Viaplay można przeczytać tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: