Magenta Biznes - nowa oferta dla firm w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0

T-Mobile zaprezentował swoja nową ofertę skierowaną do biznesu - Magenta Biznes.

Oferta skierowana jest do małych i średnich firm.

Magenta Biznes będzie sprzedawana od 18 kwietnia br. Dział B2B planuje, aby tylko te taryfy biznesowe były dostępne w sprzedaży dla nowych klientów i przy przedłużaniu umów. Niebawem klienci biznesowi nie będą się mogli aktywować w taryfach B2C.

W ramach oferty Magenta Biznes operator przygotował 4 pakiety usług:

  MagentaBiznes VIP MagentaBiznes L MagentaBiznes M MagentaBiznes S
  120 ZŁ MIES. 80 ZŁ MIES 60 ZŁ MIES 40 ZŁ MIES

INTERNET DLA WSZYSTKICH W FIRMIE

współdzielony na wszystkich kartach SIM

BEZ LIMITU

maks. dostępna prędkość

BEZ LIMITU

do 60 Mbit/s

BEZ LIMITU

do 20 Mbit/s

10 GB

do 20 Mbit/s

ROZMOWY, SMS-Y/MMS-Y

w kraju i roamingu w UE

BEZ LIMITU

KOLEJNE KARTY SIM

z dostępem do usług w MagentaBiznes

30 ZŁ/MIES.  OD 7 MIESIĄCA TYLKO 1 ZŁ/MIES ZA NIEUŻYWANĄ KARTĘ

URZĄDZENIA

telefony, laptopy, tablety, routery

OD +5 ZŁ/ MIES.

DODATKOWE USŁUGI

ułatwiające prowadzenie biznesu

OD +5 ZŁ/ MIES

 

W ofercie Magenta Biznes do wyboru są trzy opcje z nielimitowanym mobilnym dostępem do Internetu oraz pakiet 10 GB, który można zwiększyć. W nowej ofercie z dostępu do Internetu można korzystać na wszystkich kartach SIM w ramach Magenta Biznes oraz na dowolnych urządzeniach.

Kupując usługi Magenta Biznes, przedsiębiorca zawsze otrzymuje w podstawowym zestawie dwie karty SIM. Jedna z nich to karta sieciowa, która umożliwia dostęp do Internetu w kraju w ramach jednego z czterech wariantów: współdzielonego pakietu danych 10 GB (przez pierwsze 3 miesiące 40 GB) oraz 3 opcji bez limitu danych z maksymalną prędkością do 20 Mb/s, do 60 Mb/s lub z maksymalną dostępną technologicznie prędkością w sieci T-Mobile. Druga karta oferuje nielimitowane połączenia głosowe, SMSy i MMSy w kraju i w Unii Europejskiej i korzystanie z dostępu do Internetu z prędkością do 20 Mb/s w ramach jednej z czterech wybranej opcji. W każdym momencie za 20 złotych netto miesięcznie można przyśpieszyć Internet do prędkości dostępnej na karcie sieciowej.

Przedsiębiorca może również w dowolnym momencie rozszerzyć podstawowy zestaw dwóch kart SIM w ramach Magenta Biznes o kolejne karty SIM. Karty te będą miały jednak limit prędkości internetu 20 Mbps. Można zdjąć to ogranicze

Magenta Biznes pozwala na płacenie 1 zł miesięcznie za nieużywaną dodatkową kartę SIM. Po 6 miesiącach od zakupienia, w każdym kolejnym miesiącu abonament będzie wynosił 1 zł, jeżeli karta nie była w tym czasie używana. Czyli nie były wykonywane i odbierane połączenia głosowe, wysyłane SMSy lub MMS oraz transmisja danych nie przekroczyła 1 MB. Przychodzące SMSy nie będą traktowane jako korzystanie z karty SIM.

Urządzenia (laptopy, tablety, modemy i routery) można kupić przy podpisaniu umowy lub w dowolnym momencie po upływie 6 miesięcy od jej zawarcia. Ceny urządzeń są niezależnie od wybranej oferty, a przedsiębiorca dopasowuje wysokość opłaty na start oraz rat do swoich potrzeb.

Usługi dodane do wyboru:

  • Księgowość Online, która umożliwia każdemu małemu przedsiębiorcy łatwe wystawianie faktur oraz samodzielne prowadzenie księgowości, a także generowanie i przekazywanie Jednolitego Pliku Kontrolnego.
  • Zdalny IT Serwis, w ramach którego specjaliści T-Mobile naprawią usterkę, udzielając wskazówek telefonicznie lub łącząc się zdalnie z urządzeniem.
  • Pakiet Office 365, oferujący m.in. profesjonalną pocztę umożliwiającą przechowywanie 50 GB wiadomości, a także przesyłanie i ściąganie załączników do 150 MB, jak również aplikację do rezerwacji wizyt Bookings.

Za ofertę odpowiada Piotr Markowski, dyrektor pionu B2B T‑Mobile Polska S.A. 

Prezentacja:

Zdjęcia z konferencji:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: