Manifest Nanuny - Przyszłość listy dyskusyjnej pl.misc.telefonia.gsm

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1
Tak

Tak, kto nie ma modnej słuchawki (słowo modna zapożyczam od www .gsmonline. pl ;-> ) nie zostanie wpuszczony z dn.  1.01.2001, czyli od 1. dnia 21. wieku na pmtg.

Wszyscy używający innych słuchawek niż gsmpolitycznie poprawne, w tym i pisząca te słowa, otrzymają sygiel "pozytywny" (w negatywnym sensie oczywiście) i zostaną usunięci ze sceny dyskusyjnej. A kto śmie otworzyć tubę antypropagandy okazując niepokorę, ten zostanie okrutnie ukarany. Słowem odmieńcy zepchnięci zostaną do getta, a najlepiej do GSM-gazu (uśmiercenie polega na odłączeniu od możliwości korzystania z gsm'u i i-netu, w tym pmtg).

Część WiFów sprzeniewierzy się szczytnej idei krzewienia wiedzy o GSMie i aby zdobyć więcej mocy z nadajników przejdzie do Generalnego Systemu Monolitycznego (GSM) i obejmie tam kluczowe stanowiska partyjne. Niektózy jednak wytrwają wierni ideałom młodości. Wielu z nich zginie (z widoku) w pierwszych dniach przejmowania władzy. Jednak to będzie dopiero zapowiedzią dalszych wydarzeń.  Kiedy kilka lat później zradykalizuje się Rzesza GSMiecka partia przekształci się w Unię Monolitu Telekomunikacyjnego Społeczeństwa (UMTS). Poszczególni operatorzy zaprzestawszy samodzielnego działania będą tylko pro forma podmiotami niezależnymi od siebie. Wzajemny roaming wewnętrzny spowoduje, że staną się one agendami monolitu partyjnego, dzieląc się kompetencjami i zakresem władzy telekomunikacyjnej. Przepowiednia jest długa, nie sposób jej tu całej przytoczyć. Sporą cześć opisu otacza również mgiełka tajemnicy, zwłaszcza, że wiele informacji jest formie zakamuflowanej.
Na koniec dodam tylko, że znajdzie się też grupa dzielnych rebeliantów, którzy będą w stanie wywołać powstanie wyzwoleńcze. Urodził się bowiem już niejeden zdolny przywódca potrafiący poprowadzić za sobą rzesze... Jeśli nie chcecie zatem mieć sumienia zatrutego wspomnieniem kolaboracji GSMitaryzmem strzeżcie się. Czasy są trudne, pokusa przejścia na niewłaściwą stronę ogromna.

Jeszcze nie jest za późno!
Niech zasięg będzie z Wami
Nanuna

(tekst pochodzi z listy dyskusyjnej pl.misc.telefonia.gsm)

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: