mBank mobile wprowadził ofertę mDealer

Newsy
Żródło: mBank
Opinie: 1
Opinie: 1

Od 21 maja br. w mBank mobile każdy klient może polecać mBank mobile i otrzymywać darmowe doładowania.

Program skierowany jest do aktywnych klientów operatora komórkowego mBank mobile, którzy polecą zakup startera lub złożenie wniosku o przeniesienie numeru. Za każde doładowanie poleconego klienta, wykonane za pośrednictwem mBanku, Polecający otrzymuje gratis 10% jego doładowania. Osoba polecona otrzyma natomiast jednorazowo 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Minimalna wartość doładowania, uprawniająca do doładowania gratis, to 10 PLN. Bonusowe zasilenia są realizowane w ciągu 72 godzin.

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu jest to, aby we wniosku o zakup lub przeniesienie numeru osoby polecone wprowadziły numer telefonu osoby polecającej.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    wibra pisze: 2009-05-22 10:20
    Promocja BARDZO ORYGINALNA i ciekawa. Ciekawy tylko jestem, czy osoba polecająca będzie już zawsze dostawała bonus 10% od poleconego, czy jest to jednak chwyt marketingowy ? Biorąc pod uwagę, że można polecić max. 20 osób, to może się z tego zrobił ładna kasa miesięcznie ... Szybko licząc - około 200% przeciętnego doładowania .... Fajnie. Brawo mBank. Coś się dzieje ...
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: