MediaMarktSaturn Polska - niektóre sklepy do zamknięcia, pracownicy będą obsługiwali korzystając ze smartfonów

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
MediaMarktSaturn Polska - niektóre sklepy do zamknięcia, pracownicy będą obsługiwali korzystając ze smartfonów

Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska, udzielił wywiadu portalowi Wiadomości Handlowe.

Z całym wywiadem można zapoznać się tutaj

Oto kilka informacji, które podał szef MediaMarktSaturn Polska:

 

Cała grupa MediaMarktSaturn przechodziła proces transformacji, który miał na celu zoptymalizowanie naszych mocnych stron i wykorzystanie ich do dalszego rozwoju. Cała inicjatywa rozpoczęła się w 2018 roku i zakończyła w 2020. 

 

W przyszłości struktura zarządzania w naszych sklepach będzie wszędzie taka sama, ujednolicony zostanie również format sklepów w całej Europie. Jeśli chcemy zaoferować naszym klientom jednolite i unikalne wrażenia zakupowe w każdym sklepie – od Warszawy po Zurych – potrzebujemy jednolitego systemu! 

W tym roku planujemy wprowadzenie telefonów komórkowych do obsługi klientów, aby nasi pracownicy mogli ich obsługiwać i pracować z nimi bezpośrednio w dowolnym miejscu w sklepie, aby dać im najlepsze porady, rozwiązania, opcje płatności i usługi dostawy. Takie rozwiązanie zostało już wdrożone w innych krajach, my będziemy następni. Punkty obsługi w sklepach są dodatkowo kluczowe dla stworzenia indywidualnego rozwiązania dla każdego klienta.

 

Ogólnie rzecz biorąc, nie rozróżniamy już między sprzedażą internetową i stacjonarną. Oferujemy wszystkie stosowne rozwiązania, a nasi klienci mogą wybrać to, co jest dla nich najlepsze. Mogą kupić w jednym z naszych kanałów cyfrowych, odebrać w dowolnym sklepie lub skorzystać z obsługi sklepowej i zamówić wysyłkę do domu bezpośrednio ze sklepu. Nasze markety są jednocześnie hubami magazynowymi, więc mamy rozbudowaną sieć połączeń.

 

Jednym z elementów procesu transformacji jest optymalizacja powierzchni handlowej w celu zapewnienia dalszego rozwoju firmy. Mając to na uwadze, po dogłębnej analizie rynków lokalnych, podjęliśmy decyzję o zamknięciu niektórych sklepów, które nie przyczyniają się do naszego rozwoju.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: