Mi Watch za 449 zł

Newsy
Opinie: 0
Mi Watch

Xiaomi wprowadza na polski rynek nowy zegarek Mi Watch.

Tylko 25 stycznia Mi Watch będzie można kupić w promocyjnej cenie 449 zł.

Z promocji będzie można skorzystać na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl.

Smartwach w regularnej sprzedaży dostępny będzie od 8 lutego w cenie 549 zł.

Mi Watch jest wyposażony w czujnik tętna, akcelerometr i żyroskop. Smartwatch może kontrolować poziom saturacji krwi, poziom stresu oraz pomiar tętna w czasie rzeczywistym. Funkcje pozwalają także na monitorowanie cyklu snu, śledząc fazy REM. Zegarek korzysta z algorytmu FirstBeat.

Mi Watch wspiera 117 trybów sportowych, np. bieganie i bieganie na bieżni, trening jogi, wspinaczkę, jazdę na rowerze, trening na orbitreku oraz pływanie, informując użytkownika na bieżąco o jego wynikach. Dzięki wbudowanemu GPS smartwatch może śledzić i dostarczać dokładne informacje o treningu, które dostępne są w aplikacji Xiaomi Wear. 

Zegarek jest wodoszczelny do 5ATM (50 m).

Użytkownicy mogą wybierać spośród 100 wbudowanych tarczy zegarka. Można tworzyć także niestandardowe tarcze w postaci ulubionych zdjęć. Dodatkowo Mi Watch oferuje funkcję zdalnego sterowania aparatem oraz wyświetla emoji w powiadomieniach.

Mi Watch wyposażony jest w 1,39-calowy panel AMOLED pokryty szkłem Corning Gorilla Glass trzeciej generacji.

Po dwóch godzinach ładowania oferuje do 16 dni pracy przy normalnym użytkowaniu lub do 22 dni w trybie oszczędzania energii. W trybie sportowym smartwatch wytrzyma do 50 godzin.

Mi Watch waży 32 g, a użytkownicy początkowo będą mieli do wyboru 3 kolory paska: czarny, beżowy i granatowy. W późniejszym czasie pojawią się kolejne warianty kolorystyczne.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: