Między Nami dla wszystkich użytkowników Tak Tak T-Mobile na kartę

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 10

Od 9 sierpnia br. usługę „Między Nami” będą mogli aktywować wszyscy klienci „Tak Tak – T Mobile na kartę” z zachowaniem dotychczasowego numeru telefonu i skorzystać z rocznej ważności konta oraz bezpłatnych rozmów.

Usługa „Między Nami” oferuje bezpłatne rozmowy pomiędzy dwoma numerami przez rok od momentu aktywacji. Połączenia między numerami są bezpłatne przez pierwsze pół godziny rozmowy, a dopiero po tym czasie naliczana jest opłata zgodna z cennikiem taryfy dzwoniącego użytkownika. Liczba bezpłatnych rozmów pomiędzy użytkownikami usługi w ciągu dnia jest nieograniczona, a każdy z nich z zyskuje roczną ważność konta bez konieczności doładowania go w tym czasie.

Roczna aktywacja usługi „Między Nami” dla obecnych użytkowników „Tak Tak – T-Mobile na kartę” wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 14,50 złotych dla każdego numeru z pary. Usługą można zarządzać kompleksowe przy wykorzystaniu Ekspresowych kodów, serwisu automatycznego pod numerem *9602, Internetowego systemu obsługi na stronie www.t-mobile.pl oraz bezpośrednio u konsultanta.

Od 9.08.2011 oferta „Między Nami” będzie dostępna w trzech formach:
1. dla nowych klientów – „Starter Miedzy Nami” z dwoma kolejnymi numerami telefonów za 29 złotych,
2. dla obecnych klientów – koszt rocznej aktywacji 14,50 złotych dla każdego numeru z pary,
3. dla obecnych i nowych klientów – bezpłatnie w przypadku zaproszenia nowego użytkownika przez dotychczasowego.

Opinie:

Opinie archiwalne (10):

Komentuj

Komentarze / 10

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Pearl pisze: 2011-08-09 14:19
  Dotychczas by skorzystać z tej opcji trzeba było zakupić starter i tym samym wziąć nowy numer. Także to bardzo dobra wiadomość.
  0
 • Users Avatars Mini
  Mala pisze: 2011-08-09 16:05
  Ciesze się że odeszłam z Ery/T-mobile, kombinują z ofertami jak mogą. na moje to lipa totalna, u innych masz rozmowy w sieci za darmo a nie tylko z jednym numerem. Ktoś chce się chyba szybko dorobić na starej Erze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pearl pisze: 2011-08-09 16:10
  Tyle, że u innych musisz doładowywać konto i nie ma rocznej ważności konta. Natomiast w tej ofercie nie jesteś zobowiązany tym, że by przedłużyć możliwość np połączeń wychodzących koniecznie musisz doładować konto. Poza tym są jeszcze pakiety, które można wykorzystać na co się tylko chce, np pakiet transmisji danych, czy 2000minut za 9zł lub za taką samą kwotę 30darmowych minut w roamingu. Z tego co mi wiadomo nigdzie indziej nie ma takiej opcji.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pearl pisze: 2011-08-09 16:19
  Poza tym, piszesz, że u innych opów rozmowy w sieci są za darmo ale to właśnie T-mobile wprowadził nielimitowane połączenia wewnątrz sieci nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Poza tym jest jeszcze Sieć Darmowa w ramach której za groszowe miesięczne opłaty możesz wybrać kilka numerów w sieci z którymi również masz za free. Jest wiele opcji, do wyboru ... a oferta Między Nami jest dla par, które chcą rozmawiać ze sobą za darmo nie będąc jednocześnie zobowiązani umową czy koniecznością doładowań.
  0
 • Users Avatars Mini
  DanielR pisze: 2011-08-09 17:03
  Mala, nie za darmo, a co najwyżej "za darmo". Owszem we Fresh'u np. masz nielimitowane rozmowy po całej sieci i ok, ale za doładowanie w kwocie minimum 30 zł, lub wydając na to minimum 10 zł miesięcznie. Jeżeli kogoś interesują tylko (lub przede wszystkim) rozmowy pomiędzy dwiema osobami, to czy ktoś da Ci (29 zł na 12 m-cy) - w zasadzie nielimitowane rozmowy za ok. 2,50 zł na miesiąc? Wszytko zależy od potrzeb - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  aa pisze: 2011-08-09 18:40
  Dla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę doładowywać konta co 3 miesiące za 50zł żeby mieć ważne konto na połączenia wychodzące!!!!!!!!! Uzbierałem 600zł na koncie.......
  0
 • Users Avatars Mini
  Prawda pisze: 2011-08-10 00:23
  Tonący brzytwy się chwyta. Po ponad miesiącu T odpływ klientów nie wyhamował. Ta oferta może co nie co zmieni.
  0
 • Users Avatars Mini
  Mondzik pisze: 2011-08-10 10:54
  DanielR policzyłeś koszt miesięczny dla obu numerów dla jednego jest to kwota o połowę niższa :) także oferta jest jeszcze lepsza. Prawda Akurat jeśli chodzi o prepaid to według ostatnich danych z zeszłego tygodnia bodajże trend się odwrócił.
  0
 • Users Avatars Mini
  DanielR pisze: 2011-08-10 13:46
  Mondzik, zgadza się, wziąłem pod uwagę najdroższą opcję. Oczywiście "Między Nami" można też mieć właściwie za darmo. Jednak w przypadku, gdy ktoś np. migruje oba numery z innej sieci i chce mieć też na obu roczną ważność konta, wtedy łącznie musi jednak wydać te 29 zł.
  0
 • Users Avatars Mini
  neff pisze: 2011-08-19 00:16
  Mondzik, prepaidów w T-Mobile w ostatnim kwartale przybyło, ale w zestawieniach zawiera się nie tylko TT, ale też Heyah, w której też są nielimitowane w sieci za darmo po doładowaniach lub za 9zł miesięcznie - jeśli juz wspominacie o tego typu połączeniach. I lnie mylcie połączeń nielimitowanych z darmowymi , bo widzę, że Wam się to trochę miesza ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: