(1/7) Tydzień z Moto Mods - Miejska plaża – zabieramy JBL Soundboost i Incipio offGRID

Akcje partnerskie
Opinie: 1
Opinie: 1

Akcja partnerska

Do efektywnego relaksu na świeżym powietrzu nie potrzeba wcale długiego urlopu. Czasami wystarczy dobra pogoda, wyprawa na miejską plażę i spotkanie ze znajomymi. Zabierzmy ze sobą  Moto Mods, a impreza w miejskim plenerze będzie naprawdę udana. 

Moto Mods – tylko Motorola oferuje takie rozwiązanie

Idea stojąca za Moto Mods jest prosta – dać użytkownikom opcję rozszerzenia możliwości smartfona i jego dostosowania do naszych aktualnych potrzeb. Po przyłożeniu Moto Mods do tylnej części Moto Z, moduł podłącza się automatycznie do smartfona, bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkowania - dodatkowe funkcje stają się natychmiast dostępne.

Awaryjne zasilanie

Świetnym przykładem jest dodatkowa bateria Incipio offGRID. Na co dzień nie chcemy używać grubego i ciężkiego smartfona, bo wbudowana bateria w smukłym urządzeniu wystarcza w zupełności. Mając podłączoną baterię Incipio offGRID nie plączą nam się żadne kable, ani nie potrzebne są dodatkowe akcesoria. Telefon możemy w dalszym ciągu wygodnie schować do kieszeni, prowadzić rozmowy telefoniczne, czy robić zdjęcia. Jeśli bateria w smartfonie zacznie się rozładowywać niespodziewanie w trakcie rozmowy, bo zapomnieliśmy podłączyć telefon wieczorem dnia poprzedniego do ładowarki, to nic straconego. Incipio offGRID można podłączyć do Moto Z nie przerywając rozmowy, ani nie odrywając telefonu od ucha.

Najlepsza jakość dźwięku

Na miejskiej plaży na pewno towarzyszyć będzie nam muzyka. Zabranie ze sobą osobnego odtwarzacza jest zaprzeczeniem niezobowiązującej atmosfery. Zamiast spontanicznego wypadu nad rzekę, zaczniemy się pakować w torbę lub plecak, który trzeba będzie gdzieś później zostawić i pilnować.

Słuchanie muzyki z budowanego w telefon głośnika odpada. Głośnik telefonu nie jest przystosowany do takich zadań. Tutaj ponownie Moto Mods pokazują, na co je stać. Najlepszym wyjściem w przypadku zabawy na świeżym powietrzu jest głośnik JBL Soundboost, który można podłączyć wprost do telefonu Moto Z. Jest na tyle duży, że dwie membrany, zapewniające stereofoniczny dźwięk i głęboki bas oraz wysoką głośność, sprawdzą się wyśmienicie na miejskiej plaży. Legendarny JBL oferuje najwyższej jakości sprzęt muzyczny.

Głośnik JBL Soundboost posiada wbudowaną baterię, która oferuje 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Praktyczna jest także  podpórka wbudowana w głośnik, pozwalająca stabilnie ustawić go w dowolnym miejscu.

Smartfon najlepszym DJ-em

Muzykę na plaży możemy odtwarzać muzykę wprost z wbudowanej w telefon pamięci. Możemy też strumieniować ją z jednego z wielu serwisów, które zapewniają po kilkadziesiąt milionów utworów z całego świata. Czasy w których, ktoś pytał czy mamy określony utwór bezpowrotnie minęły. Oczywiście, że mamy - wszędzie, gdzie tylko mamy zasięg, a z tym na miejskiej plaży nie będzie żadnego problemu. Serwisy Spotify, Deezer, Tidal czy Google Muzyka staną na wysokości zdania.

Miejska plaża – od teraz tylko z Moto Mods

Warto tez pamiętać, że zakupione raz moduły będą stanowiły wartość dodaną do każdego telefonu Motorola zakupionego w przyszłości. Producent będzie wspierał ten standard przez kolejne lata. Ty decydujesz, które moduły są Ci potrzebne, oraz jak je wykorzystać. Sięgasz po nie, gdy są potrzebne, ale możesz je zostawić w domu, gdy smartfon okazuje się wystarczający. Taka elastyczność nie ma sobie równych.

 

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    PiotrusPan pisze: 2017-06-19 14:13
    Mam nadzieję, że moduł jest/będzie na tyle drogi, że da się zredukować ilość bydła puszczającego głośną muzykę przy basenie/na plaży do minimum.
    1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: