Mikołajkowy pakiet 10 GB dla wszystkich w Plusie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Mikołajkowy pakiet 10 GB dla wszystkich w Plusie

Klienci korzystający z wszystkich rodzajów ofert głosowych sieci Plus oraz Plusha mogą bezpłatnie włączyć pakiet 10 GB.

Wystarczy zalogować się do aplikację iPlus, a dla nowych użytkowników zarejestrować się w niej, i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET aktywować pakiet 10 GB na Mikołajki. Włączenie promocji zostaje potwierdzone wiadomością SMS.

Pakiet 10 GB jest włączany na okres siedmiu dni dla klientów na kartęmix oraz do końca bieżącego cyklu bilingowego dla klientów abonamentowych.

Aby z niego skorzystać konieczne jest w przypadku ofert na kartę oraz mix posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz jego dodatnia wartość (min. 1 grosz), natomiast w przypadku ofert abonamentowych niezaleganie z płatnościami.

Mikołajkowy pakiet jest jednorazowy i nie może być wykorzystany w roamingu międzynarodowym.

Promocja obowiązuje od 6 do 12 grudnia.

iPlus to nowa nazwa dawnej aplikacji Mobilny Plus Online służącej do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi, a także pozwalającej na bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: