Nowe MIX BOX-y w T-Mobile na początek szkoły

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowe MIX BOX-y od T-Mobile na początek szkoły

T-Mobile przygotował specjalną promocję z zestawami dla dzieci i młodzieży, która potrwa do 31 października.

Do wyboru są trzy MIX BOX-y, w których razem z ofertą MIX można kupić smartfon i gadżety w komplecie za 1 zł.

W pierwszym zestawie znajduje się smartfon Xiaomi Redmi 9AT, słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 oraz plecak 4F. Całość dostępna jest za 1 zł przy wyborze oferty MIX 50. Oferta ta obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, pakiet nawet 18 GB internetu po doładowaniu konta oraz usługę Supernet Video DVD z bezpłatnym streamingiem filmów na platformach takich jak m.in. Netflix, YouTube, Player, Ipla czy TikTok.

Druga oferta dotyczy smartfonu Xiaomi Redmi 9AT i słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Cały komplet jest dostępny za złotówkę w ofercie MIX 40 z nielimitowanymi rozmowami w T-Mobile i Heyah, 400 minut do innych sieci, SMS-ami i MMS-ami bez limitów oraz pakietem do 12 GB.

Trzeci zestaw to smartfon Motorola Moto E7 oraz worek sportowy. Opcja ta dostępna jest również za 1 zł w ofercie MIX 30, w której co miesiąc użytkownik otrzyma nielimitowane rozmowy w obrębie T-Mobile i Heyah, 200 min do innych sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz paczkę do 6 GB.

Dla klientów, którzy wybiorą MIX BOX od T-Mobile dostępna jest również promocja z podwajaniem gigabajtów. W przypadku propozycji MIX 50 jest to 18 GB zamiast 9 GB. W ofercie MIX 40 pakiet 6 GB ulega podwojeniu do 12 GB. Natomiast oferta MIX 30 oznacza dodatek 3 GB, co daje 6 GB. Promocja aktywowana jest automatycznie, a dodatkowe GB przyznawane będą w ciągu 72 godzin po zasileniu konta, o czym użytkownik zostanie poinformowany wiadomością SMS. Promocyjne GB ważne są zaś przez 31 dni.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: