mmTV.pl - kablówka uruchamia portal VOD i streaming kanałów TV

Newsy
Opinie: 1

Multimedia Polska uruchomiła serwis internetowy z wideo na żądanie (VoD) i kanałami telewizyjnymi - mmTV.pl. Serwis umożliwia korzystanie z liczącego z 500 filmów katalogu. Za 2 miesiące biblioteka filmów ma wzrosnąć do 1000. mmTV.pl zapewni także dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem internetu dla abonentów telewizji cyfrowej Multimedia Polska (pakiet Basic). Do końca roku ma dziąłać 30 kanałów TV (obecnie jest ich 10). Portal umożliwia korzystanie zarówno z VoD jak i LiveTV w dowolnych kombinacjach: pojedyncze filmy i kanały, pakiety filmów (również SVOD), pakiety kanałów.

W przypadku abonentów Multimedia Polska informacje o kosztach korzystania z serwisu będą umieszczone na tej samej fakturze, którą otrzymują za korzystanie z innych usług Multimedia Polska. Płacić też będzie można za pomocą sms/przelewów lub karty kredytowej. Ceny wypożyczenia filmów są różne w zależności od sposobu płatności i atrakcyjności wypożyczanego filmu. Premiery można obejrzeć za 9,99 zł, a starsze filmy od 4 zł. Filmy z zakładki demo spółka oferuje gratis.

W przyszłości dodatkowym źródłem przychodów dla spółki będą także wpływy z reklam. Według prezesa Multimedia Polska, Andrzeja Rogowskiego, projekt portalu VOD ma się zwrócić po 5 latach. Na razie ma budować lojalność i nie będzie miał żadnego wpływu na przychody. Firma planuje przygotować aplikacje dostępowe dla iOS i Android oraz wprowadzić filmy w rozdzielczości FULL HD.

Za projekt odpowiadali:

Bartłomiej Kasiński, dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju Multimedia Polska

Jerzy Zieliński, kierownik projektu mmTV.pl

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Mick pisze: 2011-03-24 14:20
    Nie mam konta na fejsie i mieć nie będę, więc napiszę to tu: Lubię to!:) Jak się dobrze pogrzebie po ofercie, to naprawdę za parę złotych można wypożyczyć ciekawe filmy.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: